Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Hikayelerimizi Anlatalım > Üyelerin Değişim Günlükleri

Uyarılar

guncem :)

Hikayelerimizi Anlatalım ve Üyelerin Değişim Günlükleri guncem :) Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Evet ! biliyorum.. bu bolum degisim gunlukleri bolumu.. buraya yazan sahislarin hayatinda ufak tefekte olsa degisimler baslamis olmali dimi.. ben henuz kayda deger biseyler farkedebilmis degilim. ufak tefek seyler oldu. ama onlar tesaduf mu yoksa hakikaten biseylerin iyiye gittiginin belirtisi ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Üyelerin Değişim Günlükleri telkin cd indir izle İstanbul Üyelerin Değişim Günlükleri nerededir kimdir Üyelerin Değişim Günlükleri çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Üyelerin Değişim Günlükleri hipnoz Üyelerin Değişim Günlükleri olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Üyelerin Değişim Günlükleri hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Üyelerin Değişim Günlükleri kuantum düşünce kitap haberi

guncem :)

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 01-03-2009, 08:03 PM   #1 (permalink)
Teğmen

esmas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 130
72 Mesajinıza toplam 399 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
esmas will become famous soon enoughesmas will become famous soon enough
Standart guncem :)

Evet ! biliyorum..
bu bolum degisim gunlukleri bolumu..
buraya yazan sahislarin hayatinda ufak tefekte olsa degisimler baslamis olmali dimi..
ben henuz kayda deger biseyler farkedebilmis degilim.
ufak tefek seyler oldu. ama onlar tesaduf mu yoksa hakikaten biseylerin iyiye gittiginin belirtisi mi bilemiyorum.
emin degilim.
cekim yasasi mevzuu gunlerdir uzerinde yogunlasmaya calistigim bir mevzu.
galiba olmuyor, galiba isteklerime tam anlamiyla yogunlasamiyorum, galiba gercekten istemiyorum.. diye dusunuyordum kiiiiiiiiiiii bugun biseyler oldu :)
aslinda isteklerimin en muhim olaniyla alakali degil bu gelisme.
ikinci ucuncu siradaki isteklerimden biriyle ilgili..
olsada olur olmasada deyip ozgur biraktigim bir istek idi bu :)
bugun o istegime ulasma yolunda ufak bir umut isigi belirdi.
somut bir adim yani. en azindan o hayalin gerceklesecegi yere gitmem icin harekete geciyor birileri. bunun haberini aldim :)
bakalim, omrum oldukca buraya not dusecegim..
eger bu hayalim gerceklesirse ! :)
iste ozaman bu cekim yasasi olayina bi sekilde tutunmus kabul edecegim kendimi :)
gunluk yazmaya baslayip,bu olup bitenleri kaydettikce cekim yasasini da ona gore calistirmis oluyorum hm :)
bilincaltimda ona gore kaydediyor herseyi...oyle degil mi..

icimde biseyler cosuyor sanki :)
icimde bi his var burnumu sizlatiyor.
biraksam gozlerim dolacak..
havaya ziplamak geliyor icimden :)
bumudur..? hayale yogunlasmanin tam zamani bumudur ? :)
heeeyy hayallerim !... ben buradayim.. :))

iyki bu siteyi bulmusum.. iyki vesile oluyorsunuz biseylere..
herkese sevgi ve selam ile..

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Azmine sımsıkı sarıl, bak ne olursun! "

Mehmet Akif Ersoy
esmas isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 02-03-2009, 12:31 AM   #2 (permalink)
Üsteğmen

yasal06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 2,608
515 Mesajinıza toplam 3,445 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
yasal06 has much to be proud ofyasal06 has much to be proud ofyasal06 has much to be proud ofyasal06 has much to be proud ofyasal06 has much to be proud ofyasal06 has much to be proud ofyasal06 has much to be proud ofyasal06 has much to be proud ofyasal06 has much to be proud ofyasal06 has much to be proud of

günlüğün hayırlı olsun esmas.. daha da güzel haberlerini bekliyoruz..sevgiler..
Alt 03-03-2009, 12:08 AM   #3 (permalink)
Teğmen

72 Mesajinıza toplam 399 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Standart 2 Mart- pazartesi...

son gunlerde yogunlasmaya calisip istedigim seylerden biri bugun beni hayal kirikligina ugratti.
bu istegim insan iliskileriyle alakali biseydi.
yani manevi biseydi diyebilirim.
gunlerdir diledigim seyin tam tersi bir muamele ile karsilastim bugun.
ve sok oldum. onca yogunlasma cabam, imgelemelerim hepsi bombosmuymus yani deidm.
sanirim henuz kendimi tam anlamiyla kaptiramadim ben bu evren isine..
ben isteklerime yogunlasip enerji yaymak vs bunlari anlamaya calisirken icimden bi ses
ne evreni.. ne diyosun.. sacmalama.. gibi sozlerle karsi cikiyor.
dolayisiyla gercekten istemeyi henuz basaramiyorum galiba.
bu enerji olayini tam olarak anlayamamis olabilirim.
yada icime sinmedi henuz..
uzun zamandir aglamiyordum.
bugunki karamsarligim sonunda aglatti beni.
oooff.. olumsuz kelime kullanmadan omur bitermi hic :)
okadar alismisiz ki en ufak bir olumsuzlugu binbir turlu ifadeyle anlatmaya..
simdi kotu halimde bile '' hersey yolundaymis gibi bir havaya girmek istemiyorum.
giremiyorum da zaten.
bugun pozitif enerjim yok denecek kadar az.
ve ben doyasiya negatiflige bulanip rahatlamak istiyorum.
negatif bir ruh halindeyken habire pozitif ifadeler kullanmaya calismak,
oyle bir yuz ifadesi takinmaya calismak,
hersey yolundaymis gibi davranmaya calismak dunku makyajli
surati temizlemeden bugun yeni bir makyaj yapmak gibi bisey.

sorma

dunya

ne bicim !

Mehmet Akif Ersoy
Alt 03-03-2009, 12:26 AM   #4 (permalink)

Redflowers

Belgin ∞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 28,441
2,242 Mesajinıza toplam 14,584 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Belgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond repute

Selam ben geldim

Buralarda biraz umut mu azalmış ne, hemen yerine yenilerini eklemek gerek dedim :)

Günlüğün harika haberlerinle dolsun öncelikle ki çok mu uzak geliyor sana harika haberler almak; o zaman perdeyi aralayıp gökyüzüne bir göz gezdir derim naçizane tavsiyem.

Geçen gün bir olay yüzünden çok öfkelendim ve ağlamaya başladım, çünkü bende bir insanım, sinirlerim var çok şükür ve süper çalışıyorlar :) Dedim ki Belgin şu an çok öfkelisin ve bunu boşalt, yolda yürüyorum başladım ağlamaya. Şöyle bir yukarıya baktım, seslendim denendiğimin farkına vardım, farkındalığımda çok iyi çalışıyor, çok şükür ;) Sonra boşalttım sinirimi, hayal kırıklığımı.

E şimdi ne yapıyoruz peki dedim;
Yeniden başlıyoruz tabii ki, sıfırdan.

Sence yürümeyi öğrenmeye çalışan bebekler 100. düşüşlerinde tamam artık pes ediyorum deselerdi kros yarışları olur muydu? Saçma bir soru mu oldu, o zaman kendine daha iyisini sor hadi. Zihnini çalıştır ve kendine mükemmel sorular sor.

Yüzünün gülmesi için, mutlu olman için birşeylerin olmasına gerek yok. Herşey düz mantıkta düz gitmiyorsa, tersini dene. Omuzlarını kaldır, yüzüne bir tebessüm yerleştir, gözlerini havaya dik, birde şarkı tuttur diline bak bakalım üzülebiliyor musun bir şeye? O zaman güzellikleri görmeye başlarsın. Çünkü ne demişler; 'Gül düşünürsen gülistan, diken düşünürsen dikenlik olursun'

Hadi bakalım, nerde kalmıştık.

Ben Tanrı'nın bir çocuğuyum ve Dünya denen bu yerde olmaya layığım. Ruhun adına, şifamı birlikte-yaratıyor ve titreşimimin değişmesini seçiyorum. Tanrım, kontratımı gerçekleştirebilmem için bilmemi istediğin şey nedir?
Belgin ∞ isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 03-03-2009, 02:51 AM   #5 (permalink)
Teğmen

aleykum selam redflowers :)
ne guzel gelmissin, hosgelmissin...
su gibi akip gecmissin gunlugumdeki karamsarligin icinden..
eflatun renkle yazmis oldugun bu samimi mesajin hakikaten yuzumde bir tebessum olusmasina vesile oldu :)
haklisin.. duse duse yurumeyi ve kosmayi ogrenir her bebek.
bende kendime yenile yenile bir zafer buyutmeliyim.
''yenilgi yenilgi buyuyen bir zafer vardir '' bu soz kime aitti hatirlayamiyorum.

yazdiklarin sirtimi sivazlayan bir dost eli gibi iyi geldi bana.
sagolasin, eksik olmayasin...
selam ve dua ile...

Mehmet Akif Ersoy
Alt 03-03-2009, 09:30 AM   #6 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 102
22 Mesajinıza toplam 194 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
eminetan is an unknown quantity at this point

slm esmas...
kişisel gelişim olaylarıyla uzun yıllardır ilgiliyim. msj ını okudum. pozitif düşün, imgeleme yap vs... yöntemleri denedim. bir süre iyi gidiyor ama sonra kendini kandırdığını fark ediyorsun (bu sitedekileri denemedim, ho'oponopono ile ilgili bilgi ararken burayı keşfettim)...sana zero limiti okumanı tavsiye ederim, yazılan en doğru en gerçekçi gelişim kitabı diyebilirim (şimdilik)...
eminetan isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 04-03-2009, 12:17 AM   #7 (permalink)
Teğmen

tesekkur ederim eminetan.
valla kendim secip indirdigim ekitaplar bile yarim yamalak okunmus halde duruyor.
okumak icin oyle cok degerli tavsiyeler var ki hangisine yogunlasmaliyim bende bilmiyorum.
karisigim ben hala..
duradursun hersey oldugu yerde..
ben biraz uzaktan seyredeyim kendimi...

Mehmet Akif Ersoy
Alt 04-03-2009, 01:31 AM   #8 (permalink)
Yüzbaşı

ismira - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 3,001
542 Mesajinıza toplam 5,510 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
ismira is a splendid one to beholdismira is a splendid one to beholdismira is a splendid one to beholdismira is a splendid one to beholdismira is a splendid one to beholdismira is a splendid one to beholdismira is a splendid one to behold

[quote=esmas;310922]
"son gunlerde yogunlasmaya calisip istedigim seylerden biri bugun beni hayal kirikligina ugratti.
bu istegim insan iliskileriyle alakali biseydi.
yani manevi biseydi diyebilirim.
gunlerdir diledigim seyin tam tersi bir muamele ile karsilastim bugun.
ve sok oldum. onca yogunlasma cabam, imgelemelerim hepsi bombosmuymus yani deidm.
sanirim henuz kendimi tam anlamiyla kaptiramadim ben bu evren isine.."

Sevgili esmas,

Yazdıklarından çok üzüldüğünü ve bozguna uğramış gibi hissettiğini anlıyorum. Çok istediğin şeyin ters tepmesi üzücü de gerçekten...

Ama madem kendine biraz dışardan bakmayı seçtin, ben de birşeyler söyleyeyim iznin olursa:

İnsan ilişkileri ile ilgili bir şey dilediğini ve günlerdir dilediğinin tam tersi bir muameleyle karşılaştığını belirtmişsin. Bu ne kadar üzücü de olsa, anlamasan ya da anlamak kabul etmek istemesen de, hayrına olan gerçekleşmiştir mutlaka. Buna odaklanır ve kabul edebilirsen acın daha kısa sürede hafifler bence.

Öte yandan işin teknik tarafına gelirsek; Sevgili Shamanic'in bir sözü vardı hoşuma giden: "Hayal kırıklığı yoktur, yanlış hayal vardır" demişti...
Acaba hayalini, niyetini kurarken yanlışlık yapmış olabilir misin? İnsan ilişkileri ile ilgili demişsin ya, ne bileyim başkalarının iradesine müdahale niteliğinde bir şeyler olabilir mi?..

Elde ettiğin sonuç, arzu ettiğin sonuç değilse...

Neyi farklı yaptığında arzuladığın sonucu elde ederdin?

Sen bu deneyimden ne öğrendin?..

Şimdi daha iyisini nasıl yaparsın?..

Cevaplar sende...

Arzun, inancın ve sevginle bundan böyle eminim çok daha iyi yaratımları kendine çekersin.
Geliştiren deneyimlerle, doyumlu sonuçların daim olsun.
Sevgiler...
ismira isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 04-03-2009, 01:52 AM   #9 (permalink)
Super Moderator

yeni bir hayat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 30,500
1,573 Mesajinıza toplam 7,820 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
yeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant future

Merhabalar esmacığım,

Yeni günlüğün hayırlı olsun canım,Dumansızlık Günlüğü'nden güncem'e harika bir geçiş oldu bu..O günlüğü başarıyla tamamladığın gibi,bu günlükte de tabii ki iniş çıkışların olacak..Ve sonunda her geçen gün daha da geliştiğini ,değiştiğini hissedeceksin..
Bize olumsuz gibi görünen ,beklentilerimizin dışında gelişen bazı durumlarda da aslında bir hayır görebileğimizi unutmamak gerekir..
Bu da farkındalıklarla gelişen birşey..
Neyse ki farkındalıklarımızı farkettiren bu site ve bize yardımcı olacak dostlarımız var..
Yazarak bir anlamda içimizdekileri de yazıya döküp rahatlıyoruz..Bu da bize hem terapi hem de değişimi gözlemleyebileceğimiz bir kaynak oluyor..
Değişim ve farkındalıklarının artması dileklerimle..

Sevgiler..
yeni bir hayat isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 02-12-2009, 10:01 PM   #10 (permalink)
Teğmen

Standart Cevap: guncem :)

Selam hayatini degistirenler,degistirmeye calisanlar ve degistirememisler...
herkese yeniden merhaba..
aylar gecmis, ben elimde koskoca bir yenilgiyle yine bu sitedeyim.
yorgunum,umitlerim tukendi,iyice nefret ettim herseyden,insanlardan,hayattan. ama hala yasiyorum. hala biyerlere biseyler yazacak kadar enerjim var.
subat ayinda ne cok pozitifmisim.. o gunlerdeki mesajlarimi okuyunca ''birdaha asla oyle mutlu olamiyacagim'' dusuncesi nasilda acitti icimi.
telkinler ise yariyormu ? bu soru ne cok kurcalamisti kafamizi. ve ben aylar once dinleyip dururken o telkinleri.. bende soruyordum o soruyu hep kendi kendime. biseyler degisiyormu,degisecekmi diye bekliyordum.
evet,degismis. cok sey degismis. telkinler ise yaramis elbette. ben cok degisik seyler yapmisim o telkinleri dinledigim donemde. beni asan,boyumu asan,haddimi asan seyler yapmisim. O degisik seyler yapan Esma'mi asil Esma idi yoksa simdiki mi bilmiyorum.telkinlerle degisik seyler yapabilen Esma mutlu idi, ozguvenli idi,kendinden emindi,can aliciydi,imrenilesi biseydi,sigara icmiyordu(birakabilmisti).hersey cok guzel gitti o Esma ile.. ama telkinleri dinlemeyi biraktikca guvensiz,bitkin,urkek,kompleksli,sigara tiryakisi Esma geri geldi.
Simdi ben o Esma'yi avutamiyorum. kendimi avutamiyorum. gozyaslarimi siliyorum ama dusunceler,elimden kacip giden mutluluklar,'birdaha oyle mutluluklar olmayacak' hissi kahrediyor beni.
olumlama falan yapacak gucum yok. ben bu aglayip duran Esma'ya acimaktan baska bisey yapamiyorum artik.
az once agladim yine.. dua ettim.

yeniden not dusmeye basladik guncem'e..Subat'a kalmaz bir mutluluk bulurmuyuz Esma ?
bugun 2 Aralik 2009. Sarkilardan fal tutuyoruz Esma...agliyoruz..yasamak istemiyoruz.. yorgunuz.. biz ne guzel bir mutlulugun kapisini asindirdik ama acilmadi o kapi.
2009'dayiz Esma.. 2010'da gulermi dersin yuzumuz ?...

Mehmet Akif Ersoy

Bookmarks

Etiketler
guncem