Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Hikayelerimizi Anlatalım > Üyelerin Değişim Günlükleri

Uyarılar

Yeniden doğuş sürecimi izlediğim günlüğüm..

Hikayelerimizi Anlatalım ve Üyelerin Değişim Günlükleri Yeniden doğuş sürecimi izlediğim günlüğüm.. Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Alıntı: gülenyüz gül Nickli Üyeden Alıntı Super..Ben hala su içmeyi alışkanlık haline getirmedim Susamadığım için unutuyorum su içmeyi..Su içmek için kendime yöntem bulmalıyım.. Bende aynı senin gibiyim aslında. Su sevmiyor ve içmiyordum. Susamadığımda aşikar, çünkü 20 bardaktan fazla açık çay ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Üyelerin Değişim Günlükleri telkin cd indir izle İstanbul Üyelerin Değişim Günlükleri nerededir kimdir Üyelerin Değişim Günlükleri çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Üyelerin Değişim Günlükleri hipnoz Üyelerin Değişim Günlükleri olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Üyelerin Değişim Günlükleri hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Üyelerin Değişim Günlükleri kuantum düşünce kitap haberi

Yeniden doğuş sürecimi izlediğim günlüğüm..

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 10-03-2010, 02:03 PM   #231 (permalink)

Tesekkür: 3,278
425 Mesajinıza toplam 2,298 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
hayallerimgerçekleşiyor is on a distinguished road
Standart Cevap: Yeniden doğuş sürecimi izlediğim günlüğüm..

Alıntı:
gülenyüz gül Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Super..Ben hala su içmeyi alışkanlık haline getirmedimSusamadığım için unutuyorum su içmeyi..Su içmek için kendime yöntem bulmalıyım..
Bende aynı senin gibiyim aslında. Su sevmiyor ve içmiyordum. Susamadığımda aşikar, çünkü 20 bardaktan fazla açık çay içiyorum ve 2 bardak kahve biri sütlü neskafe diğeri Türk kahvesi. Şimdi bunları içince susanmıyor tabi. Sende benim gibi yap. Yalnız olduğunda hafif sesle yavaş yavaş sürekli şu cümleleri söyle. "Su içiyorum. Ben su içiyorum. Ben hergün bol su içiyorum. Ben su içmeyi çok seviyorum. Su hayattır. Su sağlıklıdır. Su içince kendimi güvende hissederim. Su içmeyi seçiyorum. Hergün en az 6 bardak su içiyorum. "Bunları kalabalık bir yerdeykende yada wcdeyken sürekli içinden tekrar et ama en önemlisi yalnız olduğunda hafif seste söylemen. Bir dene göreceksin başarıyorsun.

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

hayallerimgerçekleşiyor isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 10-03-2010, 02:06 PM   #232 (permalink)

425 Mesajinıza toplam 2,298 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.

Alıntı:
Telkinleri dinlemeye devam ediyormusun?
Evet hergün dinliyorum işyerim kendime ait olduğu için bilgisayarda kısık seste dinliyorum. Geceleride meditasyon yapıyorum ve bazen yine telkinleri dinliyorum kesinlikle işe yarıyor buna inanıyorum ve 6 ay sonra herşey benim hayatımda tam oturmuş olur ve herşey çok güzel olur. Sen dinliyor musun? Sevgiyle kal
hayallerimgerçekleşiyor isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 10-03-2010, 02:08 PM   #233 (permalink)

Alıntı:
Su içmek için olumlama yapsam faydası olurmu
Kesinlikle yap faydası oluyor hemde ilk günden itbaren. Bugün 4. suyumda bitti yuppiiiiii
Alt 10-03-2010, 02:20 PM   #234 (permalink)

Alıntı:
imported_Angel Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
ay ne güzel demek orası güneşli ben istanbuldayım canım...gerçi istanbul çok büyük olduğu için hava durumu semtten semte göre bile farklılık gösteriyor... bizim buralarda hava kapalı ve gri...ama neyseki gri havaları da seviyorum pek sorun olmuyor...sadece yağmur ve kar yağmasını pek sevmiyorum....yağışla aram yok yani..

evet canım bünye kas oluşturabilmek için suya ve proteine ihtiyaç duyuyor...zorlanmadan su içebilmene çok sevindim insanın önceden hoşlanmadığı bir işi yapabilmesi için istediği ve sevdiği bir konuya katkısı olduğunu öğrenmek iyi oluyor..sevilmeyen iş sevilir hale geliyor..bana da sporu o esnada müzik dinleyebilme olasılığı sevdirdi..alabiliyorsan senin de eve koşu bandı almanı tavsiye ederim

moralin hiç bozulmasın canım benim form durumu da pek içaçıcı değil ama koşu bandı + diyetle biraz böyle oldu...bugün alışverişe çıktım kıyafet almak için...ve 42 beden pantolona giremedim..önü de kapanmadı... anımda babam olduğu için daha büyük bedeni de istemeye utandım...babam numaralara çok takıntılıdır çünkü...moralim bozuldu buna birşey almadan çıktım.....ama bunu kafamda fazla büyütmemeye çalışıyorum..çünkü 2 hafta önceki halimle şimdiki halim arasında baya fark var...her ne kadar o pantolona giremesem de...belki 1 ay sonra o beden pantolonlara girebilirim inşallah...

evet canım sınav kağıdı geldi aman yaaa saçma sapan biyere vermişler ona da moralim bozuldu...istanbul trafiği malum bilirsin..hele ki haftasonu..
sınavada babam götürüyor yoksa gözü arkada kalıyormuş...zamanında okulu bitirmedin beni yollarda süründürüyosun diye dırdır edicek..
oysa ben de evi çekip çeviriyorum..ama sınav günü bunlar aklına gelmiyor tabi...bugün biraz moralim bozuk..bunları sana yansıttığım için kusura bakma
Moralini sakın bozma. Bak senin sayende hayatlarında önemli değişiklik yapan insanlar var öncelikle bu yüzden kendinle gurur duy O pantolona değil bence 40 beden olana bu ayın sonunda sen bu azimle gidersen sığarsın. Buna eminim. Sana inanıyorum yaparsın

Haydi şimdi odana git ve sessizce gözlerini kapa imgeleme yap. Seçtiğin güzel bir kıyafetin etiketine bakıyorsun ve 40 beden yazıyor. Onu giyiyorsun ve sonra aynaya bakıp gülümsüyorsun. Sonra gözlerini aç ve hemen koşu bandına git. Başaracaksın. Kimler başardı benim gözlerim önünde bu işyerinde 3 ayda 20 kilo veren bir kişi var. Diyet yaptı spor yaptı ve işyerinde sürekli ayakta. Gözlerim önünde eridi şimdi kendisinden çok memnun. Senin durumun çok çok daha iyi tahminimce. İşte bu yüzden senin başaracağını biliyorum. Bu arada bizim evde var ben onu sevmiyorum koşu bandıda binanın altında ortak kullanılan spor odasında oraya gidince bazen elim boş dönüyorum koşu bandı dolu oluyor ve orda evimde olmadığı için çekinerek spor yapıyorum. Eskiden orman kenarında yürüme gibi bir şansım vardı çünkü orman kenarında oturuyorduk. Burası heryer site heryer ev dağ taş yol birde kocaman bir alışveriş merkezi var dibimizde. Çekim yasası yapıp buradan taşınmayı düşünücem bu şimdi aklıma geldi. Bu arada spor konusunda bazen bina altındaki koşu bandına bazende evdeki e binicem başka çare yok. Ben rejim yapamıyorum. Abur cubur yemezsem çayıma şeker atmazsam sabah haricinde ekmek yemezsem kilo verebiliyorum. Benim şöyle bir sıkıntım var başladığım şeyler hep yarım kalıyor ben birde bu konuda olumlama yapsam iyi olacak. Meselaaaaaaaa "Ben mükemmelim. Ben her işimi tam yaparım. gibi Sevgiler
Alt 10-03-2010, 02:27 PM   #235 (permalink)

Alıntı:
Ewet dün 2.ayımı doldurdumdevam ediyorum ..Listemde 4 telkin bulunduruyorum..Diğerlerini zamanla ekleyeceğim..Acele etmek istemiyorum ama davranış değişikliğini fark edebiliyorum....
Ne kadar güzel. Çok sevindim . Bende artık kendime daha çok güveniyorum. Atakan beye çok teşekkür ediyorum. iyiki varsınız hepinizde arkadaşlar. Ben cennete düştüğümü biliyorum. Burası cennet
Burda herkes mutlu. Bu arada Angel arkadaşımız iyiki bu günlüğü açmış. Yazılarının devamını bekliyoruz
Alt 10-03-2010, 03:35 PM   #236 (permalink)
Yüzbaşı

imported_Angel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,337
963 Mesajinıza toplam 4,848 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
imported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to all

Alıntı:
hayallerimgerçekleşiyor Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Moralini sakın bozma. Bak senin sayende hayatlarında önemli değişiklik yapan insanlar var öncelikle bu yüzden kendinle gurur duy O pantolona değil bence 40 beden olana bu ayın sonunda sen bu azimle gidersen sığarsın. Buna eminim. Sana inanıyorum yaparsın

Haydi şimdi odana git ve sessizce gözlerini kapa imgeleme yap. Seçtiğin güzel bir kıyafetin etiketine bakıyorsun ve 40 beden yazıyor. Onu giyiyorsun ve sonra aynaya bakıp gülümsüyorsun. Sonra gözlerini aç ve hemen koşu bandına git. Başaracaksın. Kimler başardı benim gözlerim önünde bu işyerinde 3 ayda 20 kilo veren bir kişi var. Diyet yaptı spor yaptı ve işyerinde sürekli ayakta. Gözlerim önünde eridi şimdi kendisinden çok memnun. Senin durumun çok çok daha iyi tahminimce. İşte bu yüzden senin başaracağını biliyorum. Bu arada bizim evde var ben onu sevmiyorum koşu bandıda binanın altında ortak kullanılan spor odasında oraya gidince bazen elim boş dönüyorum koşu bandı dolu oluyor ve orda evimde olmadığı için çekinerek spor yapıyorum. Eskiden orman kenarında yürüme gibi bir şansım vardı çünkü orman kenarında oturuyorduk. Burası heryer site heryer ev dağ taş yol birde kocaman bir alışveriş merkezi var dibimizde. Çekim yasası yapıp buradan taşınmayı düşünücem bu şimdi aklıma geldi. Bu arada spor konusunda bazen bina altındaki koşu bandına bazende evdeki e binicem başka çare yok. Ben rejim yapamıyorum. Abur cubur yemezsem çayıma şeker atmazsam sabah haricinde ekmek yemezsem kilo verebiliyorum. Benim şöyle bir sıkıntım var başladığım şeyler hep yarım kalıyor ben birde bu konuda olumlama yapsam iyi olacak. Meselaaaaaaaa "Ben mükemmelim. Ben her işimi tam yaparım. gibi Sevgiler
yapabileceğim konusunda bana güvendiğin için teşekkür ederim biliyomusun senin bu moral verici yazını okuduktan sonra aslında o vazgeçtiğim pantolonla ilgili bir detayı keşfettim...pantolon ince kumaşlıydı ve de düz kesimdi...yani altı ne genişlikteyse üstü de aynı genişlikteydi...bildiğin dikdörtgen gibi birşeydi...ona bakarsan o pantolon aslında etiketinde yazan bedenin pantolonu bile değildi....ve ben bu detayı belki sen şu motive edici güzel sözleri yazmasaydın aklıma gelmeyecekti... demekki güzel şeyler diğer güzel şeyleri tetikliyor..şimdi çok daha iyiyim sayende pantolonu alamayınca ben de spor malzemeleri satan bölümden spor tişortu aldım hani şu teri dışarı atan tip özellikte bir tişort....

anladımki şu aralar dışarısı için giyeceğim kıyafetleri almakta acele ediyorum..onun yerine spor için tişort almayı yeğledim..çünkü dışarı hergün çıkmıyorum ama sporu haftada birçok kez yapıyorum

canım taşınmak istediğin yeni yeri düşünürken çevresinde nelerin bulunmasını istediğini de düşünürsen sanırım daha etkili olur
başladığım işi yarım bırakma huyu düne kadar bendede vardı..gerçi hala bazı konularda var ancak bir kısmını aştım

imported_Angel isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 10-03-2010, 03:54 PM   #237 (permalink)
Yüzbaşı

963 Mesajinıza toplam 4,848 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
imported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to all

merhaba günlük
diyet yapmanın beni başka bir konuda daha dikkatli olmamı sağladığını farkettim...hani diyette genelde 2 öğün arası 3-4 saat birşey yenmiyo ya...eskiden olsa saatte bir atıştırırdım ve bu yüzden de dişlerimin sağlığına temizliğine dikkat etmem gerektiği aklıma gelmezdi...sadece gece yatmadan önce 1 kere fırçalardım..
ama şimdi baktımki yemeğimi yediğim vaziyetteki dişlerimle 3-4 saat oturmak beni rahatsız etmeye başladı ve ben de dişlerimi öğünler sonrası günde 3 kere fırçalamaya başladım..
hatta kullanıyor olduğum dişmacununun yetersiz olduğunu anladım ve bugün alışverişe çıktığımda kendime beyazlatıcı dişmacunu aldım

öğünlerin arasında canım birşey çektiğinde de şekersiz ve tatlandırıcısız sakız çiğniyorum...hem dişlere faydası oluyor..hem ağzıma birşeyler atma ihtiyacım gideriliyor..

ha bu arada arkadaşlar..ben de sizin gibi eskiden suyu sevmezdim hatta nefret ederdim..ama beni suya teşvik eden şey...suyun kas yapmaya katkısını öğrenmem oldu..ve kaslı bir vucudun da daha güzel ve daha güçlü vucut anlamına geldiğini düşündüğüm için sevmediğim suyu sevmekte pek zorlanmadım ...zorlandığım zamanlardada hemen bunu aklıma getiriyorum...midem suyu alamıycak gibi olduğu durumlarda da vucuduma giren su damlalarının kaslarıma yerleşip onları geliştirip büyüttüğünü imgeliyorum...imgelemeyi her zaman yapmasam bile zaten bu gerçekleşiyor ama su içmekte zorlandığım anlarda teşvik için imgeleme yapıyorum

imported_Angel isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 10-03-2010, 04:06 PM   #238 (permalink)
Yüzbaşı

bişey değil canım senin aklına gelen fikir de çok ilginçmiş

Alt 10-03-2010, 05:40 PM   #239 (permalink)

HEYYYYY SUYU SEVİYORUM. Teşekkürler arkadaşlar görüşürz
Alt 10-03-2010, 06:42 PM   #240 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 68
181 Mesajinıza toplam 953 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
iloscuk will become famous soon enoughiloscuk will become famous soon enough

Merhaba imported angel.Günlüğüne mutlaka bakıyorum siteye girdiğimde.Kalori konusuna çok takılmamaya çalışsan,sonuçta yediklerine her zaman dikkat etmen gerek.Bu şu kadar bu bu kadar kalori diye takip etmen belki bilinçli bir yaklaşım ama yorucu olabilir senin için.Herşeyden eskisine göre daha az yemeyi denesen daha iyi değilmi?Hem canının çektiği şeylerden de mahrum olmassın.Amacım kafanı karıştırmak değil.Böyle düşünürsen üzülürüm.Nefsine hakim olacağına inanıyorum.Neden olmasın?
iloscuk isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks