Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Hikayelerimizi Anlatalım > Üyelerin Değişim Günlükleri

Uyarılar

ben de yazacağım

Hikayelerimizi Anlatalım ve Üyelerin Değişim Günlükleri ben de yazacağım Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Peterpan çok teşekkür ederim. ne güzel dilekler bunlar. çok mutlu ettin beni. sen herkes için güzel şeyler diliyorsun ve bu nedenle çok çok mutlu olacaksın. ( melekler bu sefer benimle konuştu. )...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Üyelerin Değişim Günlükleri telkin cd indir izle İstanbul Üyelerin Değişim Günlükleri nerededir kimdir Üyelerin Değişim Günlükleri çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Üyelerin Değişim Günlükleri hipnoz Üyelerin Değişim Günlükleri olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Üyelerin Değişim Günlükleri hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Üyelerin Değişim Günlükleri kuantum düşünce kitap haberi

ben de yazacağım

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 24-03-2008, 09:42 PM   #11 (permalink)
aysunt
Guest

Standart Ynt: ben de yazacağım

Peterpan çok teşekkür ederim. ne güzel dilekler bunlar. çok mutlu ettin beni.
sen herkes için güzel şeyler diliyorsun ve bu nedenle çok çok mutlu olacaksın. ( melekler bu sefer benimle konuştu. )

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Alt 24-03-2008, 10:42 PM   #12 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 0
23 Mesajinıza toplam 70 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
gökhanavcı is an unknown quantity at this point

melekler konuştuysa doğrudur onlar hep doğru şeyleri söylerler ama meleklerde sana hayran haberin olsun yarın bütün gün yanındalar sanaüzüldüğün anda kocaman gülümsemeler yollayacaklar bak melekleri üzme sende gülümse bütün yüreğinle hayat bi oyun başrol de senin
Alt 27-03-2008, 10:24 PM   #13 (permalink)
aysunt
Guest

merhaba herkese
2 gündür yazamadım , 2 gündür telkinleri de dinleyemedim mp3'ümün şarjı bitmişti ve o kadar yorgundum ki şarj etmeye bile üşendim.
bu hafta işler çok yoğun. ve herkes üzerime geliyor sanki. neyse şimdi şarja bağladım mp3'ü. bu gece dinleyeceğim, yarın daha güzel olacak
bu arada ben de çekim yasası için bişeyler yazayım. bundan 2,5 sene önce üniversiteden mezun olduğumda 3 şey dilemiştim 25 yaşıma kadar olsun diye.
1. iş bulmak
2. yüksek lisans yapmak
3. yurt dışına çıkmak
okul bitince hiç alakam olmayan ve düşük maaşlı işlere bile razıydım ama bir türlü iş bulamıyordum. bu 5 ay sürdü. sonra hiç istemediğim bir işe kabul edildiğim gün şu anda çalıştığım yerden mülakata çağırdılar. o gün zor bir karar vermiştim.istemediğim işi reddettim ve mülakata girdim. görüşmeye gittiğim gün işe alındım
işe başlayınca yüksek lisanstan vazgeçmiştim çünkü kimse iş verdiği insanın aynı zamanda okula gitmesine izin vermez diye düşünüyordum. ancak sınava girecek bir arkadaşım sınavı bana haber verdi. yine tesadüfen sınava girdim ve kazandım. iş yerinden de izin alabildim.
üçüncüsü ise yurtdışı.. önümüzdeki hafta iş için yurtdışına çıkıyorum.
25 yaşımın bitmesine de bir kaç ay var sadece...

demek ki çekim yasası işe yaramış. sanırım hedefleri daha büyük tutmak lazım.

hiç kimse bir şey istemekten, dilemekten korkmasın.inanın gerçekleşiyor

Alt 28-03-2008, 10:15 AM   #14 (permalink)
Yüzbaşı

ikizruh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 7
281 Mesajinıza toplam 427 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
ikizruh is an unknown quantity at this point

ooo süpermiş yaa benimde bir kaç isteğim var ama o kadar uzun süreye yaymadım yaza kadar anca.inşallah o zaman bende böyle yazıcam yola devam....
ikizruh isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 03-04-2008, 08:50 PM   #15 (permalink)
aysunt
Guest

herkese merhaba tekrar
valla özledim bu siteyi ve sizi

hep yurtdışına çıkmak istemiştim. işte pazar ve pazartesi günü paristeydim. bizim işten bir arkadaşla. aslında iş yerinde hiç konuşmamıştık sanırsam neyse bir fırsat oldu bir arkadaş kazanmak için. paris hakikaten çok güzelmiş ben hep ingilizce konuşmakta zorlanacağımı sanırdım ama hiç te zor olmadı. bunu farketmiş olmam da ikinci fırsat aslında. bu benim kendime güvenimi getirdi.

şu anda da Almanyadayım. Burası da güzel. ancak gelirken biraz zorlandım. tren garlarında önüme gelene soru sordum. ben ingilizce onlar almanca yada fransızca anlaştık bir şekilde. işin ilginç tarafı aslında dillerini bilmiyorum ama anlayabiliyorum sanki. yada tahmin ediyorum diyelim. neyse ki kaybolmadım. ama ne kadar güzel olursa olsun en güzel yer Türkiye. bu da farkettiğim üçüncü şey.

ve internete girip bu sitedekileri okumaktan mahrum kalmak ta çok kötüydü. Çok şanslıyım ki bu otelde wireless varmış. valla ilk bu siteyi açtım.

haftasonundan beri telkinleri dinleyemiyorum. ama kendimde olumsuz bir değişiklik hissetmedim. yani telkinlerin etkisi geçici değil. bunu da farkettim
ama bir an önce mp3'üme kavuşup tekrar dinlemek istiyorum.

bir süredir kendi kendime almanca öğrenmeye çaışıyordum. inanır mısınız, sadece bir kaç kelime bile işe yarıyor. çalışmaya devam etmem lazım.

aa bu iş gezisi ne kadar çok şey farketmemi sağlamış yaaa çünkü ben çok şanslıyım, çünkü kendim gibileri çekiyorum,

ya belki saçma gelecek ama gerçek. bunu da yazayım. giderken izmir havaalanında tam 3 kere sıra değiştirdiler. biraz panik oldum. sinirlendim. sonra lavaboya gittim. dedim ki kendi kendime, kızım hep bir şey olacak deyip dedin durdun ondan oluyor, herşey çok kolay olacak moral bozma dedi. tam sıraya tekrar girdim ki görevli kızlardan biri saat 11 yolcusu varsa buraya gelsin dedi. ve ben ilk sırada :) aslında biletim elektrnik olmadığı için benim işim o sırada yapılamıyormuş ama görevli beni sıradan çıkarttırdığı için yapmak zorunda kaldı. 10dk.'da iş bitti. süper valla. şimdi ne zaman zorda kalsam "Allah'ım ... olmasını diliyorum ve ... tercih ediyorum" diyorum. genelde de oluyor. sonra da "çok şükür" diyorum.

evet Allah'ım çok şükür. bu sene 6 yıl sonra tekrar kendim için birşeyler yapmaya başladım. mutluluğu başka insanlarda yada olaylarda değil kendi içimde aramayı öğrendim.(öğrenmeye devam ediyorum) başıma gelen ufak tefek aksilikleri de hayatın heyecanı süprizleri olarak görüyorum. her şeyi önceden tahmin edebiliyor olsak zaten her şey çok sıkıcı olmaz mıydı?

tüm evrene kucak dolusu sevgiler....
Alt 04-04-2008, 04:13 PM   #16 (permalink)
Administrators
♥Ozlem Şahin ♥

shamanic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 13,842
2,276 Mesajinıza toplam 13,392 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
shamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond repute

güzel gelişmelerini bizlerle paylaştığın için çok teşkkürler...

hele ki bizleri özlemiş olman bizlerde seni özledik.. dilerim hayat tüm güzelliğiyle senin içinde akmaya devam eder..
Alt 12-04-2008, 07:47 PM   #17 (permalink)
aysunt
Guest

herkese merhabalar....

nasılsınız? umarım herkes çok iyidir... ben çok iyiyim demek istiyorum ama 2 gündür nedense pek keyfim yok. neden böyle olduğunu anlamadım. 2 aydır kendimi çok iyi hissediyordum oysa..

arkadaşımın babası çok hasta. hem onun için hem de arkadaşım için üzülüyorum. sanırım bundan etkilendim biraz..

bunın dışında hayat aynı. devam ediyor. olumsuz bir şey yok çok şükür. ama neden içimde bir üzüntü var bilemiyorum. kendimi hala tam olarak çözemedim sanırım. ne istiyorum yada ne istemem gerek? mutlu olmak için mucizeler mi bekliyorum acaba hayattan???? oysaki hayatta üzülmeme sebep olabilecek hiç bişi yok görünürde..

insanları anlıyorum ah bir de kendimi anlasam. bazen çok neşeli süper bazen de böyle işte.
neyseki bu site var. girince moral buluyorum. bu arada çekim yasası kitabını aldım ama okuyamıyorum. bu site daha güzel.

ama kitapta gözüme çarpan bir cümle var. onu sevdim. bir şeyi istemeniz yada istememenizden daha önemli olan neye odaklandığınız. benim kendimde eksik bulduğum tek şey yalnız olmak. karşı cinsle ilişki anlamında. mutlu bir ilişki istiyorum ama yanlış yerden odaklanıyorum sanırım biliçaltımda ne var bunu çözmem lazım. yoksa kısıtlanacağımı mı düşünüyorum. ya da sanırım biri olursa diğer hayallarimden vazgeçeceğimi düşünüyorum. asıl nedeni henüz bulamadım.

oysaki bazı insanlar için ne kadar kolay.

böyle işte. umarım kimseyi sıkmadım.

biliyorum hayat çok güzel ve ben herkesi seviyorum.

Alt 12-04-2008, 11:58 PM   #18 (permalink)
hayalayaz
Guest

aysun tamamen varsayımlar üreterek yazıyorum..belki yalnızlığının bilinçaltı kalıbını bulursun sorularımda, genel olarak biz kadınların söyledikleri beylik laflardan yola çıkıyorum..yalnızlıktan şikayet edenlere, bu soruları soruyorum, e tabii ya ben bunu çok söylemiştim diyorlar..biliyorsun çok sık kullandığımız, veya içine duygu katarak, yani üzülerek söylediğimiz sözler bilinçaltımızda kalıplar oluşturuyor..emret sahip deyip bize söylemlerimiz doğrultusunda deneyimler yaşatıyor.
acaba sen..bir ayrılık yaşadında BİR DAHAMI TÖVBE dedinmi?
bir önceki mesajından iş seyahatleri yaptığın varsayımında bulundum, kendinde yazmışsın zaten kısıtlanacağınımı düşünüyorsun?
arkadaşlarından birisi, veya bizzat sen ihanetemi uğradın..en iyisi meditasyonların arasına NLP çalışması koyduk..BEN NEDEN YALNIZLIĞI SEÇTİM...veya İDEALİMDEKİ İLİŞKİYİ NEDEN KURAMIYORUM diyerek yap bu çalışmayı..ben ilk iki gün cevaplarımı çalışma esnasında aldım..bu gün yaptığımda tık yoktu öööyle oturdum dinledim..sonuna kadar ..fakat ütü yaparken, gözümün önüne geldi cevap..sende yap bakalım belki cevabı alırsın..cevabı almak çözüme ulaşmak tır diyorum ben, çünkü yüzeye çıkan herşeyin çaresi ve çözümü var..saygılı sevgiler..
Alt 13-04-2008, 11:55 PM   #19 (permalink)
aysunt
Guest

hayal ablacım çok teşekkürler
bu sabah öğrendim ki arkadaşımın babası vefat etmiş güne böyle bir haberle başladım. bütün gün çok enerjisizdim. günün yarısını yatarak ve uyuyarak geçirdim. çoktandır bu kadar halsiz olmamıştım. hatta en son ne zaman böyle olduğumu hatırlamıyorum bile. çünkü pazar günlerini çok severim ve boş geçmemesi için elimden geleni yaparım normalde. hiç olmazsa yürüyüş yapardım.
yapmak istediğim planlar var, ama buna bile vakit ayıramadım. bu haftasonu böyle garip geçti işte.
yarın pazartesi enerjimi geri istiyorum
herkesin aklı, bedeni ve kalbi hep bir arada olsun.
Alt 14-04-2008, 12:25 AM   #20 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 2
41 Mesajinıza toplam 108 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
meninje is an unknown quantity at this point

Alıntı:
hayalayaz Nickli Üyeden Alıntı
ben ilk iki gün cevaplarımı çalışma esnasında aldım..bu gün yaptığımda tık yoktu öööyle oturdum dinledim..sonuna kadar ..fakat ütü yaparken, gözümün önüne geldi cevap..sende yap bakalım belki cevabı alırsın..cevabı almak çözüme ulaşmak tır diyorum ben, çünkü yüzeye çıkan herşeyin çaresi ve çözümü var..saygılı sevgiler..
Oh be, tek tık olmayan çalışmaları yapan ben değilmişim, hayalcim bile tıksız nlp yapabiliyormuşş

Ben hemen ütü yapmaya gidiyorum

Bookmarks