Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Hikayelerimizi Anlatalım > Üyelerin Değişim Günlükleri

Uyarılar

planner'in Günlüğü

Hikayelerimizi Anlatalım ve Üyelerin Değişim Günlükleri planner'in Günlüğü Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Çok keyifle okudum günlüğünü , gittikçe daha pozitif ve kendine güvenli olacağın günleri de okumayı iple çekiyor , sevgiler gönderiyorum :)...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Üyelerin Değişim Günlükleri telkin cd indir izle İstanbul Üyelerin Değişim Günlükleri nerededir kimdir Üyelerin Değişim Günlükleri çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Üyelerin Değişim Günlükleri hipnoz Üyelerin Değişim Günlükleri olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Üyelerin Değişim Günlükleri hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Üyelerin Değişim Günlükleri kuantum düşünce kitap haberi

planner'in Günlüğü

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 07-09-2010, 10:52 AM   #21 (permalink)
bigokyanus
Guest

Standart Cevap: planner'in Günlüğü

Çok keyifle okudum günlüğünü , gittikçe daha pozitif ve kendine güvenli olacağın günleri de okumayı iple çekiyor , sevgiler gönderiyorum :)

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Alt 07-09-2010, 11:01 AM   #22 (permalink)
Üsteğmen

planner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,609
451 Mesajinıza toplam 1,748 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
planner is just really niceplanner is just really niceplanner is just really niceplanner is just really niceplanner is just really nice

Alıntı:
bigokyanus Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Çok keyifle okudum günlüğünü , gittikçe daha pozitif ve kendine güvenli olacağın günleri de okumayı iple çekiyor , sevgiler gönderiyorum :)
Evet, bu yüzden açtım. Değişimi gözle görmek için, eski davranışlarımdan nasıl sıyrıldığımı adım adım görebilmek için yazdım. Zor bir karar oldu ama iyi ki de yazmışım. İlk başlarda buraya yazdıklarımla sınırlı kalacağını düşünmüştüm ama yanılmışım.

Yaşadıklarımı fazlasıyla büyüttüğümü gördüm, sorunlarımın çoğunun kafamda olduğunu farkettim. Bir şey birse ben onu 1000 yapıyormuşum. O kadar da kötü durumda değilmişim demek ki.:)

Teşekkür ederim canım.
planner isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 07-09-2010, 05:50 PM   #23 (permalink)
Üsteğmen

451 Mesajinıza toplam 1,748 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
planner is just really niceplanner is just really niceplanner is just really niceplanner is just really niceplanner is just really nice

Selamlar.

Bugün başladığım olumsuz düşünmeyi defetme(!??) egzersizleri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/...gzersiz-6.html) fire vermeye devam etti. Bunu her farkedişimde camdan başımı çıkardım.:) Cidden işe yarıyor.:) Pazartesi günü 7. günü olmuş olacak. Umarım kazasız belasız çıkarım işin içinden.

Pazartesi görüşmek üzere arkadaşlar. Herkesin bayramını tekrardan kutluyorum.

Sevgiler.
Alt 08-09-2010, 09:58 AM   #24 (permalink)
Üsteğmen

Günaydın.

Kafayı yiyeceğim ya. Adam hem yarın sabah 9'da gel bir saatte bitirirsin çıkarsın diyor. Hem de kendi daha ortada yok ya. Nasıl bir bencilliktir bu ya. Sinirlenmeyeceğim diyorum, sakin olacağım diyorum, duruma çözüm bulmak istiyorum ama olmaz ki böyle. Dün akşam saat tam 6'da (çıkış saatim) gelmiş, "abicim biraz kalır mısın, çok acil iş var. İhracat malı."

Benden gelen cevap: "Çok mu acil X Bey?" (Bu arada inadına saatime bakıyorum ve bitkin bir surat ifadesi takınıyorum.)
Hasan: "Oruçlu musun?"
Ben: "Evet!!!" (Zaten iftara az kalmış, gerginim.:) )
X: "O zaman yarın sabah gel, halledip gidersin. Yoksa kal diyeceğim ama oruçluymuşsun."
Ben: "Sabahtan beri boştum, keşke daha erken söyleseydiniz."
X: "Şoförü bekliyorum, numune getirecek."
Ben: "Şoför ne zaman gelir?"
X: "Ararız."

Şoför aranır ve 7 buçukta geleceği öğrenilir. Sabah işe gelmek farz olur artık.

Ama sabah gelindiğinde temizlik için gelmiş imalattaki çocuklardan başka kimse bulunmaz. Bir de büyükbaş olan patron da "aaa abicim sana izin vermedi mi X? Herkese izin verdi." (Bir de sırıtır utanmadan!!!!!)

Yok, yazdıkça halime gülüyorum. :):):):)

Saat 10. Normal şartlar altında benim işlerimi bitirip eve gitmem gerekiyor. Muhasebeci kız dalga geçiyor benimle, "memur zihniyetliymişim". Evet, ne var???? Bana saygı gösterene ben on kat fazlasını veririm. Hakkımı gözetenin arkasında dururum. Ama böyle sözünün arkasında durmayıp saçma sapan bencillikler gösteren biri için bir dakika fazla durdum mu suratımı da ekşitirim, sesimi de çıkarırım. Al istedi de gelmedik mi? Elim mahkum mecburum.

Neyse, umarım gelir artık. Daha perde yıkayacağım ya.:( Yetişir mi acaba yarına???? Yetişmezse gelen misafir perdesiz görsün canım.:) :) :) Dünyanın sonu değil ya. :))))))

Sevgiler.
Alt 08-09-2010, 10:50 AM   #25 (permalink)
Üsteğmen

aşk kırıntısı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,731
340 Mesajinıza toplam 1,098 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
aşk kırıntısı will become famous soon enoughaşk kırıntısı will become famous soon enough

Daha perde yıkayacağım ya.:( Yetişir mi acaba yarına???? Yetişmezse gelen misafir perdesiz görsün canım.:) :) :) Dünyanın sonu değil ya. :))))))

beni gülümseten tek şey oldu şu saate kadar sağolasın...moral sıfır bende ..
aşk kırıntısı isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 08-09-2010, 10:58 AM   #26 (permalink)
Üsteğmen

Alıntı:
aşk kırıntısı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

beni gülümseten tek şey oldu şu saate kadar sağolasın...moral sıfır bende ..
Oturup ağlayayım mı ne yapayım, gidip patronu mu döveyim?
Pasif direniş benimki başka çarem yok.

Başa gelen çekilir, öfkeyle kalkan zararla oturur, büyük lokma ye büyük söz konuşma, bilgin yoksa fikrin de olmasın,vs....
Aklıma daha bir çok atasözü geliyor.

Yapacak bir şey yok, durumu kabullenmekten başka. Eninde sonunda işim bitecek ve evime kavuşacağım. Gerçi orada daha çok yorulacağım kesin. Olsun, her şeye ve herkese rağmen yaşamak çok güzel be.

Öpüyorum hepinizi.
Alt 08-09-2010, 11:16 AM   #27 (permalink)
Yüzbaşı

tolgaasya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 2,123
781 Mesajinıza toplam 3,631 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
tolgaasya has a spectacular aura abouttolgaasya has a spectacular aura abouttolgaasya has a spectacular aura about

Yapacak bir şey yok, durumu kabullenmekten başka. Eninde sonunda işim bitecek ve evime kavuşacağım. Gerçi orada daha çok yorulacağım kesin. Olsun, her şeye ve herkese rağmen yaşamak çok güzel be.

Kesinlikle, hayat çok çok çoook güzel. İşte biter, mesai de biter, önemli olan HAYATIN TADINI kaçırmamak.

Bu arada bende iş yerindeyim bu gün, yarım güncük
Aman dikkat!!! Aklınıza gelen, başınıza gelebilir. Bu yüzden pozitif düşünün, olumlama yapın, her anın tadına varın. Güzel düşünün, iyi yaşayın. Karamsarlıktan, umutsuzluktan, enerjinizi düşürecek her şeyden uzak durun.
tolgaasya isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 13-09-2010, 10:21 AM   #28 (permalink)
Üsteğmen

Günaydın günlük. Yorucu bir haftadan sonra tekrar birlikteyiz. Kafam yine karmakarışık. Bu karmaşıklığı seviyorum aslında, ummadığım yerlerden tam da aradığım şeyleri öğreniyorum. :) :) :)

Çekim yasası ilgimi çekiyor. Bunu bilinçli olarak bir kaç kere kullandım. Yapabildim de. Dünden beri düşünüyorum, madem bu kadar basit her istediğimi bu yasa ile halledeyim. Ne istediğimi düşündüm, düşündüm, düşündüm...????? Daha iyi bir iş?? Yaptığım işi seviyorum, iş yerimden de memnunum. Patronum dışında... Daha anlayışlı bir patron??? Hemen hemen tüm patronlar böyle zaten. Hem bir çok iyi yönü de mevcut... Daha geniş bir ev??? Olabilir ama geniş ev demek daha çok uğraş demek. Aman bugün iyi düşünemiyorum galiba. Çok erken kalktım. Dünden beri düşünüyorum evet. Ama ne istediğimi bulamadım iyi mi? Bir insan bir şey istemez mi ya? İstememek, arzulamamak nasıl bir şey oluyor?

Oku, oku, oku... Sonu yok. Ortada hareket yok. Harekete geçme isteği yok.

Bu geçici bir durumdur umarım...
Alt 13-09-2010, 10:54 AM   #29 (permalink)
Sultan
Guest

merhaba canım...
bir şeyi istediğin zaman düşünüp hemen harakete geçmek lazım diye düşünüyorum.bazen zor olsada..
bütün patronlarında iyi olduğunu düşündüğün zaman işyerindaha zevkli geçecek...
sevgiyle mutlu kalın
Alt 15-09-2010, 08:54 AM   #30 (permalink)
Üsteğmen

Alıntı:
bengusu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
merhaba canım...
bir şeyi istediğin zaman düşünüp hemen harakete geçmek lazım diye düşünüyorum.bazen zor olsada..
bütün patronlarında iyi olduğunu düşündüğün zaman işyerindaha zevkli geçecek...
sevgiyle mutlu kalın
Günaydın.

Evet, dediğiniz şeyi bir kaç kere yaptığımı biliyorum. Aklıma gelen şeyi beklemeden yaptığımda acayip bir huzur yaşadığımı hatırlıyorum.:) O kadar yarım kalmış şey var ki, bir gün bunları listeleyip tek tek sonuçlandırayım dedim. Sonra sıkıldım ve onları bitirirsem dertlenecek bir şeyim kalmayacak ki dedim. Şimdi onları düşünüp kederlenebiliyorum.Kendi kendime söylenebiliyorum, kendi çöplüğümde bir güzel boğuluyorum. Buraya yazıp söylenmek de ayrıca bir güzel. :) Çünkü yaptığım tek şey yazmak, sorunun ne olduğu zaten belli, kim uğraşacak ki? Bir kısır döngü oluşmuş. Kuru umut ve hayallerle, hiçbir işe yaramayan bir sürü bilgiyle öylece duruyor her şey.

Teşekkür ederim ilginize. Çok karamsar başladım bu sabah. Çok erken kalktım ve telaş içinde ancak işe gelebildim. Erken kalkınca sanki yapacak şeyler daha mı fazlalaşıyor ne? Geç kalkınca zaten yetiştiremem deyip de hiç girişmiyorsun.

Sevgiler.

Bookmarks