Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Üyelerin Değişim Günlükleri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/uyelerin-degisim-gunlukleri/)
-   -   my diary (http://www.hayatimdegisti.com/forum/uyelerin-degisim-gunlukleri/620942-my-diary.html)

toprakateshavasu 22-05-2012 10:51 PM

Cevap: my diary

kendim olmaya, kimse için kendimi satmamaya çalışıyorum. eskiden tabaktaki bütün köfteleri eşime verirken şimdi kendi payıma sahip çıkıyorum. kendimi eskisinden çok seviyorum. yüzüm gülüyor, ruhum gülüyor çünkü..

ama sorunlarım eskisi kadar çöküntü yaratmasa da sürüyor. kayınvalidem. ne kadar iyi davranırsam davranayım bana saldırmaya devam ediyor. sanırım kıymetlisi ile evlendim diye. kibar olup kendimi ezdirmeden ifade etmeye çalışıyorum. yapıyorum da.. ama enerjimi emiyor resmen. allahım bir gün bitecek mi bu işkence?

bunu bilmiyorum. ama bildiğim birşey var: içinden gelmediği halde boyun eğmek durumu kötüleştiriyor. net olup kendimizi ortaya koymalıyız. seven sever, sevmeyen gider.. ben kendimi çok seviyorum :)

toprakateshavasu 09-06-2012 04:49 PM

içimde kopkoyu karanlıklar birikti yine. çekirdek inanç telkinlerini bıraktım. temel telkinlere başladım . çekirdek inanç çalışmasını kpss sonrası en baştan yapacağım. hala tam olamadım :)

Kadir Serarslan 09-06-2012 11:45 PM

Ümitsizlik köyüne gitme, ümitler var.
Karanlığa doğru yürüme, güneşler var.
~ Mevlana~
Başına ne gelirse gelsin, karamsarlığa kapılma. Bütün kapılar kapansa bile, sonunda O sana kimsenin bilmediği gizli bir patika açar. Sen şu anda göremesen de, dar geçitler ardında nice cennet bahçeleri var.
Şems-i Tebrizi

cansuyu 09-06-2012 11:47 PM

karanlık kendi ışığını arayanların dalacağı ilk yerdir.. cansuyu....

cansuyu 09-06-2012 11:48 PM

ciddi yardıma gereksiniminiz var gibi gözüküyor...soruna değil de çözüme odaklansanız.. nasıl çözülür??

toprakateshavasu 30-06-2012 03:02 PM

hayat çok güzel gidiyor. düşüncelerimi değiştirdim, çok şey değişti günlük. hyat çok güzel..

toprakateshavasu 01-07-2012 02:12 PM

sevgili günlük diyet yaptığımı söyledim mi sana? artık daha az ve doğal besinlerden yiyorum. bedenimdeki şişkinlik geçti ve bu beni çok mutlu edşyor. meğer benim iradem nasıl da güçlüymüş. kendime ve bedenime şükranlarımı sunuyorum..ve tabii evrene..

toprakateshavasu 16-07-2012 10:49 PM

4 kg vermiş bulunuyorum, hem de aç kalmadan. yemeğe hayır diyebiliyorum. bu konuda irade güçlü, sanırım benim sorunum istikrarsızlık. yeni birşey görünce, girdiğim yolu değiştiriryorum. bakalım diyet maceram ne kadar sürecek..

vee pilatese tekrar başladım. artık sabahları yapacağım.6:30 da. uykum da açılmış olacak.

bir de çocuk doğurmaya karar verdim. evde üzel kokan, neşeli birşeyler insana mutluluk verir herhalde.

telkinlerden çook uzaklaştım. biraz bedenimi çalıştırayım, sonra ruhuma ve zihnime döneceğim. bugün de bitti... iyi geceler :)

toprakateshavasu 18-08-2012 09:10 PM

ne kadar uzun zaman olmuş yazmayalı. yazmasam da okumaya devam ediyorum. pek çok şey öğrendim buradan. bu arada hayat çok güzel gidiyor. çekirdek inanç telkinlerinden pek fayda görmedim. ama temel telkinler bana enerji veriyor. stresi alıp götürüyor. bundan sonraki amacım kötü düşüncelerden zihnimi ve bedenimi tamamen arındırmak. hayat bana bir kere verildi ve benim hayatımı çarçur etmeye hiiiiiiç niyetim yok.. mutlu bayramlarr.....

WEZ Format +3. Şuan Saat: 11:26 PM.