Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Hikayelerimizi Anlatalım > Üyelerin Değişim Günlükleri

Uyarılar

Değişim,dönüşüm günlüğüm..

Hikayelerimizi Anlatalım ve Üyelerin Değişim Günlükleri Değişim,dönüşüm günlüğüm.. Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Arkadaşlar merhaba.Yeni üye olarakta gözüksem aslında 2007dan beri burayı bilirim..Hatta bu 3.üyeliğim,bu siteye.diğerlerin şifrelerini kaybettim..hemde yeni bir üyelik almak istedim çünkü o üyeliklerimde başka biriydim ve başka hayallerim vardı.. Şimdi büyüdüm..İsteklerim değişti..Bu siteye çok güveniyorum çünkü ergenliğim,üniversite seçimim,ilişkilerim herşeyi buraya ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Üyelerin Değişim Günlükleri telkin cd indir izle İstanbul Üyelerin Değişim Günlükleri nerededir kimdir Üyelerin Değişim Günlükleri çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Üyelerin Değişim Günlükleri hipnoz Üyelerin Değişim Günlükleri olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Üyelerin Değişim Günlükleri hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Üyelerin Değişim Günlükleri kuantum düşünce kitap haberi

Değişim,dönüşüm günlüğüm..

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 24-10-2013, 03:55 PM   #1 (permalink)

Mohini - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 10
11 Mesajinıza toplam 29 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Mohini is an unknown quantity at this point
Standart Değişim,dönüşüm günlüğüm..

Arkadaşlar merhaba.Yeni üye olarakta gözüksem aslında 2007dan beri burayı bilirim..Hatta bu 3.üyeliğim,bu siteye.diğerlerin şifrelerini kaybettim..hemde yeni bir üyelik almak istedim çünkü o üyeliklerimde başka biriydim ve başka hayallerim vardı..
Şimdi büyüdüm..İsteklerim değişti..Bu siteye çok güveniyorum çünkü ergenliğim,üniversite seçimim,ilişkilerim herşeyi buraya tek tek zamanında dökmüşüm..Gelişimimi görmek için arada girerim,bakarım ;))
Sonuçlarım harika değil..O zaman istediğim üniversitede değilim,o zaman istediğim kişiye sahip değilim..Ama bedelini sorarsanız,muazzam sonuçlar..
O zamanlar bunları liseye yeni başlamış,ürkek,melankolik ergen bir kız olarak yazardım,şimdi ise üniversiteyi bitirmek üzere iş hayatına atılmaya hazırlanan genç bir bayan olarak yazıyorum..
Yine yeni bir hayatı seçmek için geldim,işte yine buraya
O zamanlar çok desteklerinizi görmüştüm..Şimdi yine aynı desteği sizden alıcak başka kimsem yok açıkcası bu konuda..
Telkinlerime yeniden başlıyacağım..Olumlamalarıma yine hızla devam edeceğim..(senelerdir ara ara yaparım )
Bir sır vermem gerekiyorsa eğer buraya..O zamanlardan bu zamana içimde hala ukte kalan karşılıklı gerçek bir aşk..
Senelerdir hiç mi olmaz..Hep yanılmalar..Hep hayal kırıklığı..
Demek ki diyorum ki hayalimde ki gibi biri beni bekliyor biryerlerde..
Onu bulmak için,yeniden kişisel gelişim yolculuğuma çıkıyorum..
Ve bu günlük defterimi açıyorum..Sizlerden isteğim ise..destek..
Gerçek bir aşk..Gerçek bir eş ruh..
Senelerdir ukteyse,ve tek derdim buysa demek ki var benim için böyle biri..
Yoksa olmayan birinin hasreti,yokluğumu olur değil mi? :)
Ben yaşıyorum işte..
Artık zamanın geldiğini düşünüyorum..
İçimde ukte kalan o aşkın artık yaklaştığını hissediyorum..
Bu günlükte kişisel gelişimim ve fiziksel değişimim de olucak..

Yeni insanları artık yaşamıma çekmeyi seçiyorum..
Mucizeleri seçiyorum..
Kilo vermeyi ve ideal vücuduma sahip olmayı seçiyorum..
Ve de Gerçek aşkıma kavuşmayı seçiyorum..

sevgiyle..
Zeynep.

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Alt 24-10-2013, 09:24 PM   #2 (permalink)
Yüzbaşı

pinky9 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 3,738
484 Mesajinıza toplam 989 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
pinky9 is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: Değişim,dönüşüm günlüğüm..

Zeynepcim, hoşgeldin yeniden:)) Mesajını okurken gerçekten de çok yakın bi zamanda o aşkın karşına çıkacağını hissettim, öle bi enerji aldım senden:)) Eminim bi yerlerde seni bekliodur o da.

Lavinya'nın Güzel Günler Günlüğü

pinky9 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 24-10-2013, 09:40 PM   #3 (permalink)

11 Mesajinıza toplam 29 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.

Ne güzel sizinde böyle hissetmeniz.Adıma teşekkür ederim..:)
Hoşbulduk bu arada Lavinyacım:)
Alt 24-10-2013, 11:11 PM   #4 (permalink)
Administrator

sweeet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 19,481
3,779 Mesajinıza toplam 10,280 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to behold

Tekrar hoş geldin o halde aramıza. Konuları önceliklerine göre sırala ve telkinleri de ona göre seç hepsine birden yüklenme bir geçmişin var sonuçta bu konularda bir de odaklanarak konu konu çalışmaya bak mesela 21 gün veya 1 ay kadar aşk üzerinde çalış sonra serbest bırak ve ideal kilo çalışmasına başla.

Günün sevgi, ışık ve aşkla dolsun.

Sevgiler.

Hayatın düşüncelerinin aynasıdır.

sweeet isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 25-10-2013, 01:06 AM   #5 (permalink)

Tekrar hoşbulduk sevgili sweet :) sizi çok iyi hatırlıyorum önce ki paylaşımlarımda da destek olurdunuz..umarım artık bu son olur ümidiyle çalışmalarıma başlıyorum..hatırladığım kadarıyla ego-güven ve suçluluk telkinleriyle başlıyorduk..birde serbest bırak demişsin fakat benim tek sorunum bu sanırım ..sürekli aklımda bu mesele..odaklanıyorum,hissediyorum gerçekten sonra geçmişte ki deneyimlerim geliyor aklıma yine aynı çalışmalardı,aynı hevesti neden olmadı diyorum..ama yine bir hayır varmış ki umudumu yitirmemişim de yeniden burda buldum kendimi değil mi :)) öyle diyelim..
Alt 25-10-2013, 10:28 PM   #6 (permalink)

Dün gece telkinleri yeniden dinleme başladım,fakat sabah kocaman şiş gözlerle uyandım..Kabuslar üstüne kabuslar vardı..Tanımadığım bir adam sürekli bir şey tekrarlıyordu,biri gelip resmen uyandırdı beni ..birde dün gece ki kabuslarımdan birinde rüyamda hayalimde ki kişiyle karşı karşıya geliyordum hatta bi ara birbirmize yakınlaşıyorduk hatta içimden tamam bu sefer oldu dediğim an o kişinin beni sevmediğini anlıyordum ve çok üzülüyordum tıpkı gerçek hayatta yaşadığım gibi..Sizce telkinlerin etkisi mi bunlar..birde ya vedud esması çekmeye başlıyım dedim ruh eşim için..sizce kabuslarda hangisinin etkisi vardır,acaba olumlumudur değil midir onuda bilmiyorum..
Alt 25-10-2013, 11:04 PM   #7 (permalink)
Yüzbaşı

pinky9 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 3,738
484 Mesajinıza toplam 989 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
pinky9 is an unknown quantity at this point

Bunu bana sweet önermişti,sende yap:)

Gece yatmadan önce yüksek benliğine bir kaç niyet söyleyerek uyuyabilirsin bu ara. Şöyle:

Sevgili yüksek benliğim

1. Rüyalarımı hatırlamaya niyet ediyorum. 3 kere
2. Rüyalarımda beni engelleyen bilinçaltı düşüncelerimi keşfetmeye niyet ediyorum. 3 kere
3. Beni engelleyen düşünceleri beni geliştiren düşüncelere dönüştürmeye niyet ediyorum. 3 kere.

Lavinya'nın Güzel Günler Günlüğü

pinky9 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 25-10-2013, 11:51 PM   #8 (permalink)
Administrator

3,779 Mesajinıza toplam 10,280 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to behold

Kim olduğunu hatırlat o ara bana özel mesajla istersem ben tepit ederim kim olduğunu ama uğraştırma beni daha iyi yardımcı olabilirim. O nedenle soruyorum.

Lavinyacım bence ilk niyet onun için gerekli değil çünkü o gördüğü rüyaları hatırlıyor zaten. Ben esma çalışmasıyla ilgili olduğunu düşünmüyorum. Telkinlerle ilgilidir.

Rüyaların anlatmak isediği şeyler mi var yoksa bunlar bilinçaltı rüyası mı bunu ayırt etmeye çalışın. Ben de sevdiğim insanı onunla tanışmadan önce rüyamda görmüştüm. Bir iki yıl içinde de onunla tanışmıştım. Böyle şeylerin olabilirliğine yürekten inanıyorum. :)

Serbest bırakmak yerine olumsuz düşüncelere kapılırsan enerji akışını kesersin haliyle istediğine tam olarak kavuşamazsın. Ne yapıp edip bunu öğrenmelisiniz. Odağınızı belirleyin ve sonra başka bir odağa geçin. Tek bir konu üzerinde takılıp kalmayın. Hayatın akşına güvenin. Teslimiyeti öğrenin. Her şey yolunda gidecek buna inanın.

Dur bir de rüya yorumu yapayım. Bilgim yok bu konuda sadece sezgilerimi dinlerim. :)

Sevilmeme hatta terkedilme korkun olabilir, belki değersizlik inancın olabilir. Yaşadıkların bunu geliştirmene neden olmuş tatlım. Bu durumlar için hem o insanları hem de kendini hataların için affetmelisin. Bu çalışmayı ihmal etme. Korkularınla yüzleş. O tarz meditasyonlar da var ama affetme çalışması da faydalı olur senin için.

Alt 26-10-2013, 12:56 AM   #9 (permalink)

Arkadaşlar öncelikle beni önemseyip yazdığınız cevaplar için teşekkür ederim:)
Sevgili sweet sanırım o rüyanın bilinçaltımla alakalı olduğunu düşünüyorum,yani herhangi bir haberci rüya olduğunu sanmıyorum.Serbest bırakma durumunu yazmışsın,sanırım şuan ki en büyük problemim bu .Çünkü sürekli aklımda...
Ya diğerler gibi olursa..Çünkü o geçtiğim yollardan yine aynı şekilde geçiyorum ya yine yanılırsam..
Diğerleride büyük tesadüflerle ve güzelliklerle gelmişlerdi,fakat o aşkı daha yaşamadan bi şekilde bittiler..
Şimdi yeniden,yine gerçek aşkı seçmeyi seçiyorum..ya yine yanılırsam korkusuu şuan..
Onun dışında o aşkın yaklaştığınıda hissediyorum ki yeniden çaba göstermeye başladım..
Kafalar karışık açıkcası:))
Alt 26-10-2013, 12:47 PM   #10 (permalink)
Administrator

"Şüphe ve korkularımı güven ve cesarete dönüştürüyorum.
Mutlu olmayı seçecek kadar cesurum.
Kendime güveniyorum.
Beni seven insana güveniyorum.
Onun için doğru insan olmayı seçiyorum.
Onun benim için doğru kişi olmasını seçiyorum.
Bütünün ve ikimizin hayrına ise ilişkimizin başlamasını seçiyorum.
Kalbimden çıkan sevgi enerjisini ona en iyi şekilde hissettiriyorum.
Onun bana olan sevgi ve ilgisi yeterli.
İlgisinin, sevgisinin ve bağlılığının her gün çoğalmasını sevgiyle kabul ediyorum.
Ben sevgi doluyum.
Kendime güveniyorum.
Mutlu olacağıma(ğımıza) inanıyorum.
Kendimi ve onu olduğu gibi kabul ediyorum.
Kendimi seviyorum.

Sevmeye ve sevilmeye niyet ediyorum.

Sevmeyi ve sevilmeyi seçiyorum."

Biraz modifiye edilmiş eski bir aşk niyeti ve olumlaması. Korkularını ve endişelerini sevgi ve güvene dönüştürmelisin.

Bookmarks