Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Üyelerin Değişim Günlükleri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/uyelerin-degisim-gunlukleri/)
-   -   Negatif Limanlardan Pozitif Sulara (http://www.hayatimdegisti.com/forum/uyelerin-degisim-gunlukleri/6333-negatif-limanlardan-pozitif-sulara.html)

sanemce 16-07-2008 03:29 PM

Ynt: Negatif Sulardan Pozitif Limanlara

şamanım kanatsız meleğim mlk34

tekrar tekrar yazdım okuduklarını.. kızmak ne demek.. beni kendime getirecek hertürlü eleştiriye açığım.. acımasızca olsa bile..ki sen gayet güzel ifade etmişsin herzamanki gibi ark5
o adamın cv'm hakkında söylediklerinin bir önemi yok benim için.. evet enerjimi tüketti .. ama burada suçlanacak biri varsa o da benim.. izin vermemeliydim.. o sadece bir zavallı.. benden daha vahim durumda.. ben bu noktaya tabiri caizse tırnaklarımla kazıyarak geldim.. kendini bilmezlerin eleştirileri için değil.. neler yaptığımın, neler yapacağımın farkında olamamak gibi bir özrüm var şu an.. o yüzden etkileniyorum.. haketmedim diyorum.. haketmediysen bunu göster değilmi ama dunk56
gösterecem az kaldı y789
tamam şamanım ne desen haklısın gülüm.. çalışmalarımı arttırıyorum..
güçlü olduğum bana söylenmese inan farkında değilim gücümün utananadam
özellikle bunun üzerine bir çalışma yapmalıyım ben onayi
sıkı dur iş dünyası ben geliyorum bisiklet
fazlamı oldu ne sevincli olsun hih33 ben geliyorum yine de thumbsanim

kocaman kocaman öptüm kiss3

metin06 16-07-2008 04:22 PM

canım arkadasım bunlar en kaba tabiriyle soyluyorum senin iyi niyetinle görüsmeye oturup karsındakinin de kötü niyetiyle masadan kalkman dan mutevellit.Ama hic farketmez su koskoca bütünün içinde o bir siyah nokta sen sense iyi niyetinle en azından beyaz bir bolgesin .Olsa olsa böyle insanların bütün için de senden kazanacakları ya da öğrenecekleri çok sey var..devamı uzun ama kendini sıkacakk biri varsa o sen degilsin..

metin06 16-07-2008 04:50 PM

zaten biraz daha kassaydı zeynep doverdi adamı kesin valla..

bak postacı geliyooor selam.. :)

sanemce 16-07-2008 04:54 PM

y789 zeynep'le pamuk dışarda beklediler beni.. orada olsalardı kesin müdahale olurdu wave
neyse ofisi aradım işi kabul edemeyeceğimi bildirmek için, bende ki şans işte direk adam açtı telefonu.. neyse söyledim bitti.. konu kapandı.. bu fikri bana verdiğin için ayrıca teşekkür ederim sung66 ben adamı arayacağım diye şartlamışım kendimi stres yapmışım boş yere wave

Alıntı:

metin06 Nickli Üyeden Alıntı

metin06 16-07-2008 05:55 PM

Alıntı:

sanemce Nickli Üyeden Alıntı
y789 zeynep'le pamuk dışarda beklediler beni.. orada olsalardı kesin müdahale olurdu wave
neyse ofisi aradım işi kabul edemeyeceğimi bildirmek için, bende ki şans işte direk adam açtı telefonu.. neyse söyledim bitti.. konu kapandı.. bu fikri bana verdiğin için ayrıca teşekkür ederim sung66 ben adamı arayacağım diye şartlamışım kendimi stres yapmışım boş yere wave

Alıntı:

hiç gerenk yok sıkıntıya girmene bazen insan gözünün önündeki çözümü göremiyor..herkeze olur onemli değil ne demek sanemcim

corlumemet 16-07-2008 07:20 PM

Merhaba geçmiş olsun sanem hanım üzülmenize hiç gerek yok bu da sizin için bir tecrübe olmuş sadece nasıl olmalıydı nasıl yapmalı yada nasıl cevap vermeliydim diye kendinizi bu konuda biraz geliştirmelisiniz belki sizin sakin olmanız zayıf olduğunuz anlamına gelmez keşke demeyin karşınızdaki insanın kalın kafalılığıdır sizi anlamaması yada anlamak istememesi.

Şu görüşmeyi kendi hayal dünyanızda bir daha yaşayın ama bu sefer kendinizi olmak istediğiniz gibi görün sakinliğiniz devam etsin ama söylediğiniz kelimeler biraz daha keskin olabilir bu benim düşüncem siz daha iyi bilirsiniz.Başarısızlık yoktur sadece sonuçlar vardır gülümseyin ve ne öğrendim diye kendinize sorun smiliyface

zeitgeist 16-07-2008 10:25 PM

Alıntı:

O sırada postacı kovalıyordum yoksa adam elimden kaçamazdı aa34

metin06 17-07-2008 02:13 PM

ya baksana postacı bi zarf bırakmış zeynepcim sana oss sonucumu bilmiyorum ama zarf pembe neden acabaaaa.. y789

zeitgeist 17-07-2008 11:49 PM

ÖSS ye girmeden sonuç neasıl gelecek aa34 Öyleyse iyiymiş valla 8977

Parfüm de sıkmış mı mektuba bak bakalım aa34

metin06 18-07-2008 12:47 PM

bakıyoruuuum.. aa bak ne yazmışşşş ;

Geziyorum diyar diyar
Çantam sırtımda dünya bana dar
Gözlerimin önünde o hayal
Aman Allah ım nerde beni sevecek kız yanakları al al
Birazdan mektupları dağıtmazsam patronum önüme koyacak mektupları al al