Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Üyelerin Değişim Günlükleri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/uyelerin-degisim-gunlukleri/)
-   -   Negatif Limanlardan Pozitif Sulara (http://www.hayatimdegisti.com/forum/uyelerin-degisim-gunlukleri/6333-negatif-limanlardan-pozitif-sulara.html)

sanemce 16-09-2008 01:09 PM

Ynt: Negatif Limanlardan Pozitif Sulara

teşekkür ederim Lier.. geriye dönüp neler yazdığıma bakmamıştım bir süredir, tekrar okumamı sağladın kiss3

sanemce 10-11-2008 12:22 AM

bir kaç gün daha bekleseymişim 2 ay olacakmış günlüğüme yazmayalı b456
yedinci sayfalara düşmüşüm girlhaha

çok şeyler yaşadım bu iki ay içersinde.. üzüldüm, sevindim, güldüm, ağladım.. ne olur bitmesin dediğim günlerde oldu , Allah'ım bitsin artık bu gün dediklerimin yanısıra.. inişli çıkışlı günlerden sonra tekrar çıkışa yöneldim. ve bu defa daha sağlam atacağım adımlarımı..

kızımla çok güzel geçirdiğim an'larım oldu bu süreçte.. malum benden uzakta olduğu için birlikte geçirdiğimiz vakitlerde kısıtlı oluyor..
ben forumla tanıştığımdan beri hayatım değişti gerçekten.. kızımla daha çok ortak yönlerimiz olduğunu farkettik ve daha çok anlaşır olduk.. öncesinde de telefon görüşmelerimiz uzun olurdu ama daha bilimsel oluyor artık girlhaha

kişilerin negatifliklerinden şikayet ediyor ve ne yapmaları gerektiğini söylüyor.. sadece bana değil, çevresindeki negatiflere de ttli3 benden daha cesur ve daha açık sözlü bunu birkez daha anladım..
ben forumla tanışmadan öncesinde de kişisel gelişim kitapları okurdum, kızıma okutamazdım.. artık o da okuyor ve çıktığı bu yolda, en güzel doğum günü hediyesi olarak şamanım tarafından reikiye inisiye oldu.. benden daha azimli olduğu ve bu yolda hızla ilerlediğini gurur duyarak söylüyorum ttli3

ben birkez daha forumu kurup yollarımızın kesişmesini sağladığı için Atakan beye teşekkür etmek istiyorum.. böylesine değerli kişilerle tanışmama vesile olduğu için.. mutluluğumu paylaşabileceğim, mutsuzluklarımda kendimi yalnız hissettirmeyen arkadaşlara sahip olduğum için, en çok da kızımla paylaşımlarımın daha güzel ve tadına doyum olmaz hale geldiği için.. çok teşekkürler Atakan Bey sapkal89

şükürler olsun bu günlerime.. halen hayatımda aksaklıklar olsa da, hepsinin geçici olduğunu ve kısa zamanda yerini güzelliklere bırakacağına inanıyorum k8908

Hayatım Değişti ailesi olarak tüm forum ahalisine de sonsuz teşekkürler ark5

sevgiler kiss3

sanemce 23-11-2008 11:41 PM

insan huzurdan uyuyamazmı??
uyuyamayabilirmişte b456
iş konularında şansımın yaver gitmediğini düşünerek, uykusuz geçirdiğim gecelerin ardından, içimdeki huzur ve coşkuyla geçirdiğim uykusuzluk pek keyifli oldu doğrusu aa34

3 hafta önce her konuda gönlüme göre olan bir işte çalışmaya başladım.. ilk iş görüşmeme sevgili Pamuk'la gitmiştim.. çıktığımızda ikimizinde hemfikir olduğu bir şey vardı.. "Çok temiz yüzlü insanlar" dedik. orada olmayı çok istedim..benimle çalışmak istediklerini belirttiler ancak uzun bir süre ses çıkmamıştı.. bende başka biryerde çalışmaya başlamıştım.. zor bir süreçte olan bir şirket olmasına rağmen çok istediğim o yerden ses çıkmayınca, evde oturmaktan iyidir düşüncesiyle şirketin problemlerinin sona ermesi umuduyla çalışıyordum..

vee o çok istediğim yerden birgün aradılar, ne zaman başlayacağımı sordular thumbsanim
tekrar görüşmeye gittim.. aslında ben işe alınmışım da benim haberim yokmuş girlhaha

işsiz geçirdiğim onca aylardan sonra iki işi birden olan biriydim artık girlhaha

tabi ki gönlümün istediği yerde olmalıydım.. işverenime durumu anlattım. benim branşıma daha yakın olduğu için aslında orada olmak istiyorum dedim.. benimle çalışmaya devam etmek istediklerini, benim mutluluğumun daha önemli olduğunu belirterek gidişime saygı duydular.. gittiğim yerde mutsuz olursam eğer kapılarının bana her zaman açık olduğunu, istediğim zaman geri dönebileceğimi söylediler..

güzel bir bitişin ardından güzel bir başlangıç yaptım wave

bugüne kadar sizlerle paylaşmayışımın sebebine gelince...
olumsuzluğa odaklanmışız ya, bana huzur veren güzelliklerin, daha doğrusu madalyonun diğer yüzüyle karşılaşma endişem vardı.. ilk maaşımı alayım, endişelerimin yersiz olduğundan emin olayım ondan sonra paylaşırım diye düşündüm coffe2

ilk maaşımı alamasam da henüz ( 3 haftalığım çünkü) ilk avansımı aldım aynı şey sayılsın aa34

çok temiz yüzlü ve iyiniyetli kişilerle çalışıyorum ve önceki akşam hakikaten huzurdan uyuyamadım..

binlerce şükür.. inişte olduğumu düşündüğüm zamanlardaki , telkinlerin, çalışmalarımın, forumda tanıştığım ama reelden daha gerçekçi olan arkadaşlarımın desteğiyle gönlümdeki bir işe sahip oldum...

daha da korkmam artık ark5

hepinize tekrar tekrar teşekkür ediyorum ve sevgilerimi sunuyorum ark5

awayy 23-11-2008 11:54 PM

Çok sevindim sanemcecim clapping kiss3
Yahu ben senin günlüğüne niye rastlamamışım hiç dusun

Günlüğünün ismini kıskandım ama.. sevincli

Ben de günlüğümün adını"kızgın kumlardan serin sulara" yapsam arak olduğu çok belli olur mu rt67 girlhaha

sanemce 24-11-2008 12:01 AM

away'cım bu kadar şeker olmak zorunda mısın ark5
"kızgın kumlardan serin sulara" tatil çağrışımlı bir başlık olur tatilsmiley y789
bence mahsuru yok gülüm tabi ki araklayabilirsin pardon alıntı yapabilirsin aa34

kiss3

awayy 24-11-2008 12:08 AM

y789 Sana bol kazançlı ve bol keyifli günler diliyorum...

kiss3

hayatimdegisti 24-11-2008 12:51 AM

Tebrik ediyorum.Yen işiniz hayırlı olsun...

sanemce 24-11-2008 01:01 AM

çok teşekkür ederim Atakan Bey.. emekliliğime kadar devam eden son işim olur inşallah b456

serpil22 24-11-2008 01:29 AM

inşallah canım herşey gönlünce olsun kiss3 kiss3 kiss3 kiss3

yeni bir hayat 24-11-2008 04:00 PM

Yeni işin hayırlı olsun sanemce;
Sağlık, mutluluk ve bolluk, bereket getirsin.. Başarılar diliyorum..

Sevgiler... kiss3

WEZ Format +3. Şuan Saat: 07:39 AM.