Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Hikayelerimizi Anlatalım > Üyelerin Hikayeleri

Uyarılar

çok mutlunun çok mutlu olma yolundaki hikayesi:))

Hikayelerimizi Anlatalım ve Üyelerin Hikayeleri çok mutlunun çok mutlu olma yolundaki hikayesi:)) Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız herkesin bir geçmişi birde geçmişte yaşananlardan oluşan kimi zaman komedi kimi zaman drama kimi zaman melodram kimi zamanda korku filmi gibi hikayeleri vardır bunu burda anlatmak istememin nedeni yaşadıklarımı okuyanlara belki bir ışık olurum yada bunu okuyanlar bana bir ışık ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Üyelerin Hikayeleri telkin cd indir izle İstanbul Üyelerin Hikayeleri nerededir kimdir Üyelerin Hikayeleri çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Üyelerin Hikayeleri hipnoz Üyelerin Hikayeleri olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Üyelerin Hikayeleri hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Üyelerin Hikayeleri kuantum düşünce kitap haberi

çok mutlunun çok mutlu olma yolundaki hikayesi:))

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 21-12-2009, 10:13 PM   #1 (permalink)
Üsteğmen

çok_mutlu:) - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 645
228 Mesajinıza toplam 1,903 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
çok_mutlu:) has a spectacular aura aboutçok_mutlu:) has a spectacular aura aboutçok_mutlu:) has a spectacular aura about
Standart çok mutlunun çok mutlu olma yolundaki hikayesi:))

herkesin bir geçmişi birde geçmişte yaşananlardan oluşan kimi zaman komedi kimi zaman drama kimi zaman melodram kimi zamanda korku filmi gibi hikayeleri vardır bunu burda anlatmak istememin nedeni yaşadıklarımı okuyanlara belki bir ışık olurum yada bunu okuyanlar bana bir ışık olur yol gosterir mantığıyla yazıyorum peşin peşin soylim uzun olabilirbenim iyi denilebilecek bir çocukluğum geçti istediğim liseyi kazanmak için çok ter doktum o zaman 5.sınıfta giriliyordu bu sınavlara biraz eskiyimdeo yaşta kavga doğüş hırs yaptım girdim sınavlara sonuçlar bir açıklandı kazanmamışım ben 2 hafta ağladım ve tatildeyiz o zaman bir donduk telefon üstüne telefon yedeklerde 1.sıradaymışım iyi dedik gittik yedekten girdik hayatada yetekten bir girişmiydi orası tartışılır 2 sene her sınavın ardından gozyaşı feryat figan yine iyi not alamazsam noldu geçtimmi geçtim birde üstüne bana teşekkür verdiler birde onur belgesi dedim benden iyisi yok benden buraya kadar binbir emekle kazandığım okulu bırakıp normal bir okula direk geçiş kafa kaldırmazdı artık lise falan derken geçti lise donemimde tam bir çirkin ordek psikolojisi çirkinim ben deyip dururdum lise bitti ben bir değiştim gorenler tanımadı yüzümmü oturdu nedir anlamadımve geldik en stresli donemime üni hazırlık sınavda bayıldım ilk sene beklnen bir şeydi ve sınav iptal bir sene sonra yine aynı stres bu seferde ben yazmadım inada bindi ya iş ve 3.senemde kazandım turizm kazandım istemediğim halde ama sonuç geldiği anda kafamda bir ışık yandı bu bolumu ben lise 1 de bir kitap okurken tasarlamıştım anneme durmadan turizimci olacam derdim ama yıllar geçince turizmi istememiştim oyüzden imgeleme yaparken yada kitap okurken dikkatli olun her an başınıza gelebilir yani alacakarnlık kitap serisini okuyan arakadaşlar varsa fazla girmeyin kitaba mazallah vampir bir sevgiliniz olabilirtabi bu stresi bünye kaldırmadı ve panik atak denilen mini mini sevimli bir hastalık başladı sinir boşalmaları bayılmalar ünimin ilk yılıydı 1 ay okula gidemedim hocalar idare etti saolsun bir bitti bu karışıklıkta hayatımın azap yılıydı resmen sakinleştiricilerle finallere girdim sabah sinir krizi oğleden sonra sınav şeklinde bir donem atlattım tabi bir hastalığa yakalandım hemde en şiddetlisinden panik atak sana yetmez dedi hastalık birde yanına depresyon ve sosyal fobi eklendi bir ben 3 de onlar devam ettik yola 1 sene oyle geçti kendimi toparladım yavaş yavaş ilaç desteklide bu arada bu panik atak denilen hastalık benim nefes alış verişimi durduran nabzımı olme noktasına getirecek boyutlara ulaştı beyin ne kadar güçlü anlamanız açısından soylüyorum beynimizle istersek kendimiz oldürebilirz denedim gordüm şaysen ve annemle doktora giderken anne ben artık ilaç almayacam dedim nasıl yani dedi başka bir çozum istiyorum dedim ne olabilir dedi dedim hipnoz doktorun odasına girdik doktorla bir hoş beşten sonra o kadar yıl var arada sonuçta kanka oldukdedi çok mutlu:)sana birşey desem kabul edermiyim evet dedim buyrunuz ne demek dedi hipnoterapiye ne dersin tabi ben bağırmamak için zor tutuyorum kendimi çok mutluydum seanslar başladı hipnorepilerle ben kendime geldim ve panik atak denilen hastalığa bay bay dedim gitti üniyide bitirdim bu arada hemde dereceyle dereceyle bitirecem diye hırs yapmıştım çekimle bunuda hallettik yıllar once ama biliyorum mutluluk kapımda ve asla asla çalışmam dediğim hastahanede çalışıyorum nasıl oldu bilmiyorum asla asla demeyin olumsuz çekimde var gerçekten şu anda istediğim 2.ünimi bitirip mutlu olmak hakediyorum çünkü buna inanıyorum belki yargılayan kızan olur ama yazıp sizle paylaşmak istedim bir ışığa ihtiyacım var çünkü çok mutlu nickiyle geldim çok mutlu olduğumu burada yazmak istiyorum hedeflerime ulaştım artık bende içten gülüyorum demek istiyorum çünkü her insan gibi banada gülmek çok yakışıyor sevgiyle kalın...

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

çok_mutlu:) isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 21-12-2009, 10:24 PM   #2 (permalink)
Sultan
Guest

Standart Cevap: çok mutlunun çok mutlu olma yolundaki hikayesi:))

canım benim insanlar hayatına en çok istediği ve hiç istemediği şeyi çeker.onun için ağzımızdan çıkan sözlere dikkat etmeliyiz.sürekli pozitif düşünmeye odaklan.sen pozitif düşünmeye başlayınca sende yavaş yavaş değişmeye başlayacaksın.ben inanıyorum istediğin her şeyi yapabilirsin yeterki iste.seni seviyorum ismin gibi çok mutlu olmanı diliyorum.mutluluğun daim olsun sevgiyle mutlu kal.

Alt 21-12-2009, 10:28 PM   #3 (permalink)
Üsteğmen

228 Mesajinıza toplam 1,903 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
çok_mutlu:) has a spectacular aura aboutçok_mutlu:) has a spectacular aura aboutçok_mutlu:) has a spectacular aura about

Alıntı:
bengusu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
canım benim insanlar hayatına en çok istediği ve hiç istemediği şeyi çeker.onun için ağzımızdan çıkan sözlere dikkat etmeliyiz.sürekli pozitif düşünmeye odaklan.sen pozitif düşünmeye başlayınca sende yavaş yavaş değişmeye başlayacaksın.ben inanıyorum istediğin her şeyi yapabilirsin yeterki iste.seni seviyorum ismin gibi çok mutlu olmanı diliyorum.mutluluğun daim olsun sevgiyle mutlu kal.

bengusucum belirttiğim gibi senin fikirlerin benim için çok onemli hep pozitif olacağım bundan sonrahakediyorum çünkü

çok_mutlu:) isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 21-12-2009, 10:51 PM   #4 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 4,279
243 Mesajinıza toplam 1,555 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
derya hanim is a jewel in the roughderya hanim is a jewel in the roughderya hanim is a jewel in the roughderya hanim is a jewel in the rough

Duygularini her zamanki gibi guzel ifade etmissin.Cabucak okudum .Azmine ve pozitifligine hayranim.Her zaman cok mutlu ol .
derya hanim isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 21-12-2009, 10:54 PM   #5 (permalink)
Üsteğmen

esra90 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,238
277 Mesajinıza toplam 1,508 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
esra90 will become famous soon enoughesra90 will become famous soon enough

canım benim insanlar bişeyler yaşıyo okurken bize çok kolay geliyo ama onları yaşamak ne kadar zor o anları atlatmak ne kadar zor bunu çok iyi biliyorum o anlar sanki geçmeyecek gibi geliyo insana ama bakıyosun geçmiş btmiş bi bakmışsın unutmuşsun bile.. gerçekten yaşadığın bu olarylar sana güzel tecrübeler olarak geri dönmüş ve seni çok güçlü bi kız yapmış.. çok mutlu hep mutlu kal emi :)

Öyle hasretim ki öyle muhtacım ki,,
En Sevgilinin en çok sevildiği halde olmaya...
esra90 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 21-12-2009, 10:55 PM   #6 (permalink)
Üsteğmen

teşekkürler derya hanım sizin bu sozleriniz bile beni inanılmaz motive ediyor:))azimle sizlerin desteğiyle üstüesinden gelemeyeceğim hiç bir şey yok buna inanıyorum:)arada negatifleştiğimde hemen siteden birşeyler okuyorum yeni tekniğim bu pozitif olmak için inanılmaz işe yarıyor:)

Alt 21-12-2009, 10:56 PM   #7 (permalink)
Üsteğmen

Alıntı:
esra90 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
canım benim insanlar bişeyler yaşıyo okurken bize çok kolay geliyo ama onları yaşamak ne kadar zor o anları atlatmak ne kadar zor bunu çok iyi biliyorum o anlar sanki geçmeyecek gibi geliyo insana ama bakıyosun geçmiş btmiş bi bakmışsın unutmuşsun bile.. gerçekten yaşadığın bu olarylar sana güzel tecrübeler olarak geri dönmüş ve seni çok güçlü bi kız yapmış.. çok mutlu hep mutlu kal emi :)
hep birlikte çok mutlu olacağız pozitifliğimiz inşallah buradan tüm dünyaya yayılır ve herkes pozitif ve neşe dolu olur canım

Alt 22-12-2009, 12:47 AM   #8 (permalink)
Super Moderator

yeni bir hayat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 30,500
1,573 Mesajinıza toplam 7,820 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
yeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant future

Günlüğün hayırlı olsun çok_mutlu:) ;
Rumuzun gibi çok mutlu olduğun haberlerle dolsun taşsın..
Hayatta tüm hedeflediklerine ulaşmanı diliyorum..
Sevgiler..
yeni bir hayat isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 22-12-2009, 01:48 AM   #9 (permalink)
Teğmen

sanrıca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 0
35 Mesajinıza toplam 273 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sanrıca will become famous soon enoughsanrıca will become famous soon enough

:)) hmm..herkesin bir hikayesi var..ama aslında herkesin bir hikayesi de yok..Hikayesi olmayanlar yaşamı tanımıyor tabi..öylece yaşıyorlar..Dedim ya dibe kim daha hızlı vurursa yükselişi muhteşem oluyor..Çok mutlu, sen hırslı bir kızsın ve süpersin..o kadar kötü zamanlarda derece yapabilecek kadar zeki..Mutlu anlarımız değildir bizi "adam " eden..mutsuz anlarımızdır..onlarıda sevelim çünkü ders veriyor.."hiçbir hikaye yarım kalmaz" bu da benim tabirim..kalmaz biliyorum..illa yaşanmışlığınız varsa o kişi seni buluyor..Ama..önce kendini düşün ki gerisi devam etsin..İkinci üniversite mi kpss mi? bak o da olabilir..ales sınavlarıda var..yani seçenek çok..Aşkta da seçenek çok, 32 yaşındayım..geriye dönüp baktığımda ne aşklar eskitmişim:)) bırak su akar yatağını bulur ve o yatak berak olsun..berraklığı sağlayacak sensin..Önce kendini ışıklandır gerisi inan gelir..
anadolu lisesini ben de 1.yedekten kazanmıştım..ne yazıkki babacığım sürüldüğü için düz ortaokula gittim ve gittiğim sürgün yerinde ingilizce hocamız yoktu..N'apayım memur çocuğu olmamın suçu:))
Bunun için olumlama yapamayacağım:)) Fırsat eşitsizliklerini olumlayamayız..ama geleceğe aydınlıkla bakarsak en azından yolumuz ışıklanır..
Biliyor musun sen hakikaten başarırsın..bunu gördüm ben...çünkü yaşayabileceğin kendine yaşatabileceğin en berbat şeyleri yaşatmışsın:)) Sıranı savmışsın..şu hırsını aşkla ışığa kavuştur..yolun açık
sanrıca isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 22-12-2009, 06:55 AM   #10 (permalink)
Üsteğmen

Alıntı:
sanrıca Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
:)) hmm..herkesin bir hikayesi var..ama aslında herkesin bir hikayesi de yok..Hikayesi olmayanlar yaşamı tanımıyor tabi..öylece yaşıyorlar..Dedim ya dibe kim daha hızlı vurursa yükselişi muhteşem oluyor..Çok mutlu, sen hırslı bir kızsın ve süpersin..o kadar kötü zamanlarda derece yapabilecek kadar zeki..Mutlu anlarımız değildir bizi "adam " eden..mutsuz anlarımızdır..onlarıda sevelim çünkü ders veriyor.."hiçbir hikaye yarım kalmaz" bu da benim tabirim..kalmaz biliyorum..illa yaşanmışlığınız varsa o kişi seni buluyor..Ama..önce kendini düşün ki gerisi devam etsin..İkinci üniversite mi kpss mi? bak o da olabilir..ales sınavlarıda var..yani seçenek çok..Aşkta da seçenek çok, 32 yaşındayım..geriye dönüp baktığımda ne aşklar eskitmişim:)) bırak su akar yatağını bulur ve o yatak berak olsun..berraklığı sağlayacak sensin..Önce kendini ışıklandır gerisi inan gelir..
anadolu lisesini ben de 1.yedekten kazanmıştım..ne yazıkki babacığım sürüldüğü için düz ortaokula gittim ve gittiğim sürgün yerinde ingilizce hocamız yoktu..N'apayım memur çocuğu olmamın suçu:))
Bunun için olumlama yapamayacağım:)) Fırsat eşitsizliklerini olumlayamayız..ama geleceğe aydınlıkla bakarsak en azından yolumuz ışıklanır..
Biliyor musun sen hakikaten başarırsın..bunu gördüm ben...çünkü yaşayabileceğin kendine yaşatabileceğin en berbat şeyleri yaşatmışsın:)) Sıranı savmışsın..şu hırsını aşkla ışığa kavuştur..yolun açık
ooo ben bu sozlerle ne biçim işe giderim sabah sabah bana ışık oldun çok teşekkür ederim gerçekten zaten sanrıca senin sozlerini okudukça yaşam enerjisi doluyor etrafıma beni ayakta tutan hırsım oldu zaten hep ama kotü bir hırs değil kimseyi ezip geçen cinstenkendimi ayakta tutmamı sağlayan isteklerime ulaşmamı sağlayan bir enerji kaynağı bu hırs şimdiki amacım hedeflerime ulaşıp buraya yazmak bunu yaparken hayal ediyorum kendimi millet istediğim işide aşkıda kazandım evleniyorum demek istiyorum:)))yolum şu anda bu ve yılmak yok

Bookmarks