Tekil Mesaj gösterimi
Alt 07-01-2009, 07:25 PM   #2 (permalink)
Aidaf
Teğmen

Tesekkür: 383
33 Mesajinıza toplam 318 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Aidaf has a spectacular aura aboutAidaf has a spectacular aura aboutAidaf has a spectacular aura about
Standart ilginçti:)

merhaba herkese..öncelikle mesaj yazabilirken şunu söylemek istiyrm..adresime girmekte çok zorlandım bugün..şu an hangi konuya yazıyorum bilmiyorum:)bi mesaj penceresi yakalamışken yazmak istedim..ben 1 aydır telkinleri dinliyorum ve siteyi takibediyrm,kendimce bazı uygulamaları da yapıyrm(çakra,meditasyon 2 noktayı bile denedim.:))
Fazlaca otobüsle seyahat eden biri olarak ,araçta kitap okuyamama gibi bir sorunum vardı..midem bulanır ve bırakırım kitabı..bunun bi çözümü var mı sebebi nedir gibi meraklarımda olmuştu.. ve 2 hafta kadar evvel yine araçta kitabımı sonucunu bile bile okumaya çalışıyordum.uzunca bir süre dalmışım okumaya ve kısacası artık midemin bulanmadığını farkettim..yuppi ben kitap okuyabiliyorum artık ..sebebini tam olarak bilemiyorum ama telkinler ve burada öğrendiğim kendime dönük ilgimin etkisi olduğunu dişünüyorum ve sizlerle paylaşmak istedim..siteye emeği geçen herkese ve özellikle atakan beye çok teşekkür ediyorum..görüşmek dileğiyle..
Aidaf isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla