Tekil Mesaj gösterimi
Alt 10-11-2007, 08:32 PM   #62 (permalink)
hayalayaz
Guest

Standart Ynt: BU ALEV'İN GÜNLÜĞÜ BUNDAN SONRA

karınca olsun kardeşim olsun..

bu sözü çok severim..daha az sevdiğim söylerken mutlaka allah korusun dediğim ..kanlım olsun kardeşim olsun..der..kanlısıda olsa kardeşin merhametini sevgisini vurgulamak ister..herhalde...ama kardeşimin benim kanlım olacağını hayal bile edemem..iyidir benim ablam..kardeşim..arkadaşım, dostum sırdaşım...bakma sen, yeni yetişirken benim eteklerimi giydiği için yoluştuğumuza..poposunu yırttığı en kıymetli pantolonumu çoktan helal ettim..ona ben en zor günlerimde o vardı yanımda...küçücük elleriyle o yıkardı beni bakımsız kaldığımız günlerde..yemekler pişirirdi..oyuna dalar yemeğin altını yakardı..ama ertesi gün yalvarırdım ablacım noluur kokulu yemek yap diye..çok severdim altı yanmış yemeğin kokusunu..sonradan arka arkaya boşanınca kocalarımızdan..ekmeğimizi, kaderlerimizi daha bir birleştirdik..aynı evde oturup..aynı işte çalıştık..birimiz işin başında durur diğerimiz cıva gibi ele avuca sığmayan iki erkek çocuğunun peşinde koşardı..evlatlarımız kıymetli insanlar olarak yetişti..mücevher gibiler..aynı sizlere benziyorlar...hep kardeşimle başardım..bunları.. .iyiki var kardeşlerimiz..iyiki varız..tüm kardeşlere saygılı sevgiler..