Tekil Mesaj gösterimi
Alt 25-03-2009, 11:15 AM   #7 (permalink)
gülpor
Üsteğmen

gülpor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 2,543
423 Mesajinıza toplam 2,962 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
gülpor is a name known to allgülpor is a name known to allgülpor is a name known to allgülpor is a name known to allgülpor is a name known to allgülpor is a name known to all
Standart Cevap: bir annenin itirafı

Bu yazıyı yeni okudum ve bir anne olarak beni derinden etkiledi,gözlerim dolu olarak okudum,çocuklarımıza bazen faydalı olmak isterken,zararlı oluyoruz.Benim 11 yaşında bir kızım var,hamilelik dönemindeki sorunlar ve tabiiki kızım doğduktan sonraki içinde bulunduğum psikoloji kızıma olan sevgimi yeterince ifade edemiyor olmamı sağladı,hamileyken sürekli ağlayan ve olumsuz düşünen bir annenin çocuğu nasıl olurduki,tabiiki agresif,kendine güvensiz.Yıllarca bu suçluluk duygusundan kurtulamadım,keşke çocuğuma sevgimi anlatabilseydim,oysa hamileyken onu nasıl özlemle beklemiştim.Kızımın mutlu olmaması ,hep kötüyü düşünmesi,bir çocuk olarak çocukluğunu doyasıya yaşayamaması hep benim suçumdu.Bu siteyle tanıştıktan sonra önce telkinleri kendim dinledim,şu aralar kızıma dinletiyorum tabiiki uyurken,ama şu son 1 haftada gözle görülür değişikler var,kızım daha mutlu kendine güvenen bir hal sergiliyor,öyleki espriler yapıp bizi güldürüyor,tepkilerinide isabetli yapıyor.Bazı küçük uyarmalarımda bile ağlama krizine giren çocuk daha sakin.Bir anne olarak inanın çok mutluyum ,daha iyi olacağına tüm kalbimle inanıyorum.Herkesin bu hayatı herşeyiyle mutlu algılamasını diliyorum
gülpor isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla