Tekil Mesaj gösterimi
Alt 31-03-2009, 02:12 PM   #8 (permalink)
kayrasu
Teğmen

kayrasu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 710
76 Mesajinıza toplam 553 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
kayrasu is a jewel in the roughkayrasu is a jewel in the roughkayrasu is a jewel in the roughkayrasu is a jewel in the rough
Standart Cevap: olmuyor yine beceremedim:(

hepinize çok ama çok teşekkür ederim mesajlarınızı okuyunca içimden şükür et bak yanlız değilsin birebir tanımasan dahi çevrenin tam tersi istediğin gibi sevgi dolu, destek ve yardım etmeye çalışan insanların arasındasın aslında görmüyor musun? diyen bir ses duydum sanki sevgili Siyahça haklısın kaybettim kelimesi galiba iyi bir ifade olmamış o güzel yüreğin için çok teşekkür ederim inan mesajın bana o kadar yardımcı oldu ki hepinizin mesajı aslında çok büyük yardımcı oldu Yasal06 canım benim seminerde sadece seninle 3-4 dk bir sohbetim oldu ne yazık ki destegin için sana da teşekkür ederim sevgili turunç mesajın yüzümde bir gülümseme ifadesi yarattı neşe dolu cıvıl cıvıl moral veren bir mesaj teşekkür ederim benimle yakından ilgilenmeye sorunlarımı paylaşmaya çalışan destek olmaya çalışan sevgili ebru li sana da çok teşekkür ederim canım aslında yanlız olmadığımı ne kadar güzel yüreklerle artık bir şekilde beraber oldugumu şimdi görebiliyorum ve sevgili Merto yaş konusunda haklısın ama toplum işte aylarca işsiz gezmeme sebep oldu yaşım. şimdi düşününce neden bunu sorun ettiğimi çözdüm iş veren insanlar sayesinde bu bende kabus olmuş artık öyle hale gelmişim ki kendimi resmen 80-90 yaşında elden ayaktan düşmüş hiçbir şey yapamayan yapsa bile çok geç kalmış gb hissediyorum telkin içeriklerine gelince ilk liste yaparken içeriklere bakmışdım ,tekrar hiç okumadım haklısınız okusam iyi olur tekrar tekrar içtenliğiniz verdiğiniz moral için hepinize çok çok teşekkür ederim
kayrasu isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla