Tekil Mesaj gösterimi
Alt 12-02-2008, 09:49 PM   #3 (permalink)
jaunty
Yüzbaşı

jaunty - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 305
186 Mesajinıza toplam 549 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
jaunty has a spectacular aura aboutjaunty has a spectacular aura aboutjaunty has a spectacular aura about
Standart Ynt: son zamanlar bu sarkıları dinliyorum

anladım ki Oktay bu konuda acıkmış ..fasulye filanda onu çağriştirdi doğrusu
ben düşününce birden ne dinlediğimi bilemeyip pozitif sözlü şarkılar diye cevap vereyim dedim..
eski fanatikliğimiz gerilerde kaldı malum gençken takım tutar gibi severdik bazı grupları sanatcıları..
şimdi seçmek daha bir zor.kalite azaldı.seçenekler aşırı çoğaldı..gereksiz yada gürültü denebilecek tıngırtılar çoğaldı.
en çok dinldiğim müzik hayatim değişti mp3 leri en zevk alarak dinlediklerim de onlar su sesine bayılıyorum
klasik ve newage ayrı ayrı harika..
bildiğim yabancı dil pek yok biraz ingilizce..dolayısıyla yabancı parçaları müziği bana ayrı bir haz vermezse pek tercih etmiyorum.
en sevdiğim parça en son şu an aklıma gelenlerden teomanındı.. aşk kırıntıları.. pozitif olmasada güzel bir konuya değinmiş süper anlatmiş müzikte harika tamam budur demiştim.
organize işler bunlar,piskopatım ,laylaylom gülbenin(buna sırf pozitif diye bayıldım negatif parçalara protestodur) ,nil'in tüm şarkıları,yağmur yağıyor şıkır şıkır yarabbbi şükür şükür gibi parçalar işte saymıyım şimdi zaten çok yok
jaunty isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla