Tekil Mesaj gösterimi
Alt 28-02-2008, 01:54 AM   #154 (permalink)
Akulina
Guest

Standart Ynt: Sycorox'un Günlüğü

Bugünlerde sürekli ruh durumumda değişimler var...Bazen çok kızıyorum,bazen anlamadığım bir şekilde depresifleşiyorum,bazen çok canlı neşeli oluyorum...Bütün bunları EFT'ye bağlıyorum...Aylardır sürekli olumlamalar yaptım,olumsuz bütün ne varsa ittim bir yerlere...Ve EFT yaparken olumsuzlarım çıktı meydana...Ve ben iki taraf arasında kaldım...Şimdi elime bir süpürge alıp,bütün olumsuzlukları ve ayrıkotlarını süpürüp,bahçemi temizlemekte...Sonrada tohumlarımı ekip,sevgiyle büyütmekte...

Ve bugün birisi sayesinde,aslında gerçekten neyi yapmak istediğimi anladım...Fotoğraf makinamı çok istiyordum...Onu çektim kendime...Ve ondan sonra önüme gelen herşeyi çekmeye başladım...Genelde kendimle çalıştım hep...İlk başlarda öylesine bir hobiydi...Ama şimdi tutkuya dönüştü...Aklımda sürekli düşünceler,rüyamda bile bu konu beynimde...Mustang bilir geçenlerde mumlu bir konsept sayesinde evi yakıyordum:D,yeni konseptler bulup,onlara öyküler ve yazılar hazırladım...Şimdi sıra onları hayata ve reele geçirmede...Önümüzdeki aylarda onlarla ilgileneceğim...
Fotografçılıkta her yeni gün birşeyler öğreniyorum,ve zamanla bu konuda çok büyük adımlar atıyorum...İlerde çok süper makinalarla,çok güzel mekan ve stüdyolarda bütün çılgın ve eğlenceli konseptlerimi çekeceğim...