Tekil Mesaj gösterimi
Alt 13-04-2008, 03:30 AM   #7 (permalink)
hayalayaz
Guest

Standart Ynt: Gümüş Mor Alev

sevgili mümin benim bu hastalıkla ilgili hiçbir deneyimim yok...hoş deneyimlediğimiz hastalıklarla ilgilide ben kendi adıma kesin bir şey söylemem..çünkü şifa kaynakla şifayı alan kişi arasında gerçekleşir..şifa süreci içinde bizim görevimiz sadece şifa enerjisine kanal olmaktır..yani içinden su akan bir boru düşün, enerjide bizden, şifa isteyen kişiye akar..bizlerin aktardığı enerji herkeste var olan doğal iyileşme yeteneğini tetikler..ne kadar, ve ne zaman iyileşeceği kişinin kendi insiyatifindedir..biz şifa enerjisini aktarırken kişinin özgür iradesi hilafına şifalandırmak gibi bir gayrete girmeyiz..ben yıllardır şifa veririm..komada olan insanlardan tut..otistik bir çocuğun iyileştiğini bile gördüm..fakat felç olmadığı halde, önce kendisini sonra ailesini felç olduğuna inandıran bir kadınıda gördüm..annesinden ilgi görmek için on yıldır yatıyordu bu kadın, o zaman seksen yaşına yakın olan anne vefat edince, felçliyim deyip yatan kadının şimdilerde kendi hizmetini kendisinin gördüğünü duyuyorum..herkes kendisine göre bilinçaltı kalıplarla, bir hastalık yaratabiliyor..şifalanması ise bu bilinçaltı kalıpların çözülmesi konusunda işbirliğine bağlı..doğum anında edindiğimiz hastalıklar konusunda bilinçaltı kalıplarımız ise doktorların bize ne kadar ümit verdiğiyle bağlantılı..
aktardığımız şifa enerjileri modern tıbba yardımcıdır..yani tek başına verdiğimizde, mucize şifalar görülmesine rağmen, mutlaka doktor tedavisini desteklemek amacıyla verilir..enerjiyi alırsın doktor tedavisinden bağımsız kullanırsın, burada şifa enerjisi sana, ya şifa verir iyileşirsin, yada doğru doktoru veya hastaneyi bulmana yardımcı olur..sana sara hastalığını kesinlikle iyileştiririm diyen kimseye inanma, etik olarak böyle sözler verilmez verilmemelidir... şifa kişinin iyileşmeyi ne kadar istediği ile ilgilidir.. umarım yazdıklarım açıklayıcı olmuştur..saygılı sevgiler