Tekil Mesaj gösterimi
Alt 04-06-2009, 05:43 PM   #1257 (permalink)
Turhan
Üsteğmen

Tesekkür: 101
187 Mesajinıza toplam 1,304 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Turhan is just really niceTurhan is just really niceTurhan is just really niceTurhan is just really niceTurhan is just really nice
Standart Cevap: matrix'e hükmedin

Arkadaşlar, Matrix olayını yapmaya çalışıyorum da bi kere böyle birşey deneyince insan en acil ihtiyacını aklından çıkaramıyor. Yapabilirsem onu yapimde diğerlerini nasıl olsa yaparım diyor. Mesela ben para bulmak için yapıyorum acil 30.000'e ihtiyacım var bankalar vermiyor kredi zaten bende kartları vs borçları ödemek için istiyom. bi iş vardı olursa bu kadar para alacam iki nokta yapıyom ama unutamıyom. benim için çok önemli zaten onunla yatıp kalkıyom. para gelebilecek bir iki yer daha var onlardanda gelmiyo bende on numaraya başladım hemen her hafta 5-6 kişi 40 100 bin arası para kazanıyor. ona 2 nokta yapıyorum ama unutamıyorum. tecrübeli arkadaşlar bana yardımcı olabilirmi mesela sizin için öneli değil siz yapıp unutabilirsiniz. "Turhana para gelsin" yada "On numarada 10 tuttursun" diye yapın. ama ilki daha iyi belki geciken iş hallolur daha iyi olur. ben yapıyom yapıyom unutamıyom belki ondan olmuyo. Hadi bi el atalım lütfen yaaa battım valla. hem çok kişi yaparsa daha etkili olur
Turhan isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla