Tekil Mesaj gösterimi
Alt 16-06-2009, 12:24 PM   #33 (permalink)
gülpor
Üsteğmen

gülpor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 2,543
423 Mesajinıza toplam 2,962 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
gülpor is a name known to allgülpor is a name known to allgülpor is a name known to allgülpor is a name known to allgülpor is a name known to allgülpor is a name known to all
Standart Cevap: gülporun günlüğü iftaharla sunar!!

Alıntı:
sudem8 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Gülporcum seni özledim,bir bakayım benim pozitif enerji veren arkadaşım ne yapıyor...Baktım ki Akınyıldız benden önce davranmış...korkma güzelim senin günlüğüne fazla uğramam.Biliyorsun günlüklere genelde zarar veriyorum.Böyle bir yapım var.suçluluk telkinini çok dinliyorum bu aralar...olumsuzluklar üzerinde pek konuşulmasını istemediğim için, kimseyi ağız tadıyla dertleştirmiyorum...Hayatın akışı değiştiğine çok sevindim.Benim de öyle işlerim çözülüyor.Biz olumluya çevirdikçe işler yoluna giriyor..çok şükür seni çok seviyorum
aaa Sudem'cim de gelmiş,ne iyi ettin arkadaşım...Sudem olumlu düşünce,pozitif olma konusundaki bütün düşüncelerine tamamen katılıyorum...çünkü yıllarca olumsuz düşünerek,kendime acıyarak,iç dünyamı zehirle doldurmuşum sanki...ama Atakan Beyin telkin müzikleriyle temizlendim ,bu yüzden seni çok iyi anladığımı bil...

aramızda kalsın, şu ara evimizde agresif ,olumsuz 11 yaşında küçük bir hanım varrr,onunla uğraşıyorum,Sudeemm,ne dersin erken ergenlik durumu olabilirmi? herşeyin olumsuzu bu kadar düşünülür artık,Ben hızına yetişemiyorum