Tekil Mesaj gösterimi
Alt 16-06-2009, 01:43 PM   #34 (permalink)
sudem8
Binbaşı

sudem8 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 9,872
1,280 Mesajinıza toplam 11,607 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to behold
Standart Cevap: gülporun günlüğü iftaharla sunar!!

Canım teşekkür ederim güzel sözlerin için.Annesi ne kadar tatlı ve zekiyse eminim, o küçük hanım da o kadar zekidir.. Buluğ çağı başlamış olabilir.gözlemlediğim kadarıyla kız çocukları daha gergin ve sinirli oluyor küçükken.. kendimden örnek verebilirim.. Büyüyünce sakinleşiyoruz, hep alttan alan bayanlar oluyor.Oğlum küçükken çok sakindi sözümü dinler küçük bir adam gibiydi.ama kızı olan arkadaşlara bakardım...onlar hep şikayetçi...şimdi kızlarla anneler de pek anlaşamıyor galiba...zaman mı değişti anlamıyorum.Hayatım bunlar kristal ındıgo çocuklar...sana bir kitap önerebilirim Suna Tanaltay'ın lütfen beni anla...bu kitabı okuyunca daha anlayışlı oldum.buluğ çağındaki bir çocuğun dilinden yazılmış.sevgi ve anlayışla hep yanında ol.karşısında parmağını kaldırarak eleştri halinde oldun mu uzaklaşırsın.korkma şımaracak diye sevgi herşeyin çözümü.ben bu yaşta anneme hala şımarıyorum o da bir ihtiyaç.ne mutlu bir kızın var.onunla birlikte güzel zaman geçir. paylaştığın heran onu daha iyi anlarsın.onlar evde yaptığımız iş güçten daha önemli...sen zaten bunları yaparsın...kuantum sayesinde pek çok olumsuzu aşmış, artık mutlu yaşamdan zevk alan biri olarak hala konuşmalarıma dikkat ediyorum.bir olay oluyor hepimiz mutlaka önce olumsuza yöneliyoruz.geçen gün Antalya da yeğenim diyor ki halacım ne zaman arabayı yıkatsak o gün yağmur yağıyor.hiç şaşmıyor.her zaman böyle düşündük hep haklı çıktık.Nasıl gururla söylüyor.Tabi ben dururmuyum.yıkatırken ne düşünüyosunuz: ya yağmur yağarsa,araba kirlenirse...eşiyle birlikte gülmeye başladılar...ya birde olumlu düşünün... ya güneş açarsa hava güzel olursa yok bizler mutlaka olumsuz düşünüp,kendimizi garanti altına alıcaz...ama uyandık artık olumsuzluklara ödün vermek yok..sevgiyle kal bitanem