Tekil Mesaj gösterimi
Alt 16-06-2009, 02:22 PM   #28 (permalink)
roxie
Guest

Standart Cevap: Bu da benim hikayem..

Notlarım belli oldu günlükçümmm 8 dersim vardı bir tanesinden kalmışım onun da öyle olacağı belliydi... =)diğerlerinin hepsini geçmişim veee ortalamamı 1.86'dan 2.90'a çıkarmışıımmm! hem de 2. sınıfın 2. döneminde kimsenin kolay kolay alamadığı notlarla o kadar mutluyum kii =))) eve koşu bandı siparişini de verdim mis... her gün 1 saat spor yapıcam sonbahara zayıf giricem..

bir de aşktan yana şansım yaver gitse.. tam bu sefer oldu dediğim anda birden 180 derece dönmek zorunda mı işler? Bir adam vardı, bizim okulda, okul gezisinde tanışmış biraz muhabbet etmiştik, hiç beklemediğim bir anda tekrar karşıma çıkıp benimle olmak istediğini söyledi, herşey güzeldi olgunluğuyla, yemyeşil gözleriyle büyülemeye başlamıştı beni ki 1 hafta geçti eski sevgilisi aklını karıştırdı, ben de bu halde onunla olamayacağımı söyledim.. o da "benim yaptığım hem kendime hem sana hem ona ayıp" diyebildi sadece...böylece bitti gitti yani... Bunun bir açıklaması var mıdır ey site sakinleri? neden hayatıma giren herks büyük bir hızla çıkıp gidiyo? hep böyle oluyo... :(