Tekil Mesaj gösterimi
Alt 11-07-2009, 01:40 PM   #373 (permalink)
the desert
Binbaşı

the desert - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 355
1,090 Mesajinıza toplam 4,974 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
the desert is a glorious beacon of lightthe desert is a glorious beacon of lightthe desert is a glorious beacon of lightthe desert is a glorious beacon of lightthe desert is a glorious beacon of lightthe desert is a glorious beacon of light
Standart Cevap: yine yeniden merhaba.......

canım ne guzle soylemışsın ama........ben sandığın kadar ayakları ustunde duran bırı dğeilim sanırım en ufak ruzgarda yıkılıverıorum.

sevgılı gunluk.....

atık içimdeki kalbımdekı boşluğun gercekten farkındayım...ne düşündüğümü yada ne hıssettıgımı anlayamıorum artık durumum kotumu acınacak haldemıyım onud abılemıorum..ama ıcımdekı boşluk artık rahatsız edıo ve bazen akşamalrı ozlelıkle de haftasonları hat safhada oluverıo benı alıppp dunya dışınd aumutsuzluklar ulkesıne goturuo..oyle bır umıtsızlık hakımki bende..gelecek kaygısı aıle sevgısızlığı yanlızlık...parasal sorunlar..vs.yaa ıcım kararıo.eskıye donuş yapmamak ıcın eskı defterleri acmamak ve gururumu ıncıtmemek ıcın kendımı zor tutuorum.ama onu cok ozledım yada ıcımdekı boşluktan dolayı oel hıssedıorum bılemıorum ama bı şeyelr var...cok sıkıldım..bıde havada cok sıcak..yanı bışıelr yapmam alzım.yenı bı yerler yenı ınsanalr.vs....
the desert isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla