Tekil Mesaj gösterimi
Alt 31-05-2008, 04:16 PM   #2 (permalink)
bigci
Binbaşı

bigci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 13
219 Mesajinıza toplam 634 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
bigci is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: Aşk Acısını Unutmak..

1) bu imkansız :( onu dusunmezsem geri dönermi desem ne için yasyıcam onun için yasıyorum belki döner diye umuyorum son nefesimi verene kadar belki beni yeniden sever diye ya onun için bekliyorum yada zaman onu unutdurcak diye :(onu sonusza kadar beklerim ama bir tek istekle sonsuzlugun sonunda o varsa ?

2) ondan asla nefret etmedim edememki :( o benim hertanem ilk göz agrım ben ona söz vermişdim onu hep sevecegim diye ondan ancak baska bi türle vaz geçerim bir gün birisi cıkıp buz la güneşin üzerine onu sevdigini yazarsa o zaman :(

3) buda zor gibi ama bunu bende yapmaya calısırım her gün en 10 kere güllünün unuttum sarkısını dinliyorum :(
kapandı gönlümde sevdaaa yarası unut diyon ya unuttum işteeeeee sensizzzzde düşermişşşşşşşşş takvimden günlerrr zorlasanda anmazz adını dillerr gidenii sanmakiiii bu gönül özlerrrrrrrrr unut diyordun ya unuttum işteeeeeee

4) aynı semt deyiz ama yüzünü uzun zamandır gormuyorum :( gorsem ne olur bilemem her halde elim ayagım kitlenir

5) onun la aynı sehirde aynı semtte nefes almak bile yetiyo bana

6) ucan kus dag taş her kez biliyo onu deliler gibi sevdigimi dilimden dusuremiyorum :(

7) bu zor ben ona soz verdim kör olsun bu gozler ondan baskasına bakarsa dedim sanmam birinin beni sevcegini saten

8) senin 4lügüne bi baska şiirle cevap veriyim
bir gün aşklar biter hatıralar kalır
kimi seversen sev hep hatırlatır
:(