Tekil Mesaj gösterimi
Alt 14-12-2009, 10:03 PM   #22 (permalink)
master8566
Üsteğmen

Tesekkür: 96
221 Mesajinıza toplam 1,301 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
master8566 has a spectacular aura aboutmaster8566 has a spectacular aura aboutmaster8566 has a spectacular aura about
Standart Cevap: Evlenme Teklifi Edilecek Erkekler Nerede Bulunur:)(Deneme-Yanılmalarım)

Alıntı:
maviş.cadı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Çekim yasası zaten her konuda bana ters gelmiştir. aslında söylediklerinizde haklısınız. günümüzde insanlar tamamen sahte olduklarından kimin ne olduğu anlaşılmıyor. bu arada öyle olan duygusuz tutarsız bayanlar gördüğünüzü söylemişsiniz. bayanların yaptıkları şeyler tamamiyle partnerini taklit etmekten öteye geçmiyor. örneğin çok duyarlı ve duygulu bir insan olan ben, sevdiğim kişi bana duyarsız ve duygusuzca davrandığında öyle bir tavır takınıyorum ki bir daha bunu yapmaya kalkışamıyor. benim yaptığım sadece bir rol. ve karşımdakine dersini vermek için rolümü de çok güzel oynarım. bir bayanın duygusuz olması gibi birşey söz konusu bile değil. bu yüzden sizin gördüğünüz tutarsız ve duygusuz bir bayan değil sadece bir rol...
Ne yazık ki bu söylediklerinizin sonu bizzat benim duygusuz ve tutarsız olduğum için duygusuz ve tutarsız kadınlarla karşılaştığım noktasına gelir dayanır ki bunu kabul etmem mümkün değil...Tabii aynı mantığı sizin tarafınızdan yürüttüğümüzde de işin ucu gelir sizin tutumunuza dayanır,yani şu "ayna" meselesi gerçekten de o kadar mantıklı ve doğru olmayabilir demek istiyorum...
master8566 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla