Tekil Mesaj gösterimi
Alt 09-03-2010, 11:44 AM   #28 (permalink)
pinnko
Üsteğmen

pinnko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 2,092
344 Mesajinıza toplam 1,691 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
pinnko will become famous soon enoughpinnko will become famous soon enough
Standart Cevap: Telkinle Birine Olan Aşkı Bitirmek

Alıntı:
Dead_LorD Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Tabiki =) siteyi özel mesajla atarım isterseniz, yabancı bir sitede tanışmıştım bu kişiyi, açıkçası sürekli araştırıyorum bu telkin olayını, şurda bir yanlış anlaşılma olmuş ama, kendisi dinleyerek başkasını aşık etmiyor elbette :D karşıdakine dinletiyor, ben bu konuda ayrıldığım kişiden tamamen kopmak için araştırma yaparken öğrendim bunları aslında, ama dedikleri mantıklı gerçekten zaten beyin yıkama olayı hat saffada şuanda, coca cola, pepsi hepsi yapıyor zaten ortaya çıktı, yani kişinin istemediği şeylerde yaptırılır bu yöntemle, diğer sorularınızda bilgim yok =) neleri nasıl yazıyo bilmiyorum ama, birisinin mesajına verdiği cevapta, partnerine olan ayrılma korkusunun partnerini bilinçsizce etkilediğini ve bunun ayrılmasına sebep olduğu okumuştum tam hatırlamıyorum,yani düşünce sisteminden kaynaklanıyor, korkular gerçekleşir çünkü =)kendiside bu tarz şeyler yaşamış, telkinlerde şöle şeyler geçiyordu, kendini partnerinle pembe bir balonun içinde hayal ediyorsun gibi gibi... yani renklerin zihindeki etkisi vsvs =)

Teşekkür Ederim

Siteyi gönderirseniz sevinirim.

Selamlar

İnanç,harici kanıtlara dayanmayan,aksine bunları yaratan içsel bir bilgidir.
Bilgi,realiteleri tesbit eder.
İnanç,realiteleri yaratır!

Kurt Tepperwein-Mantal Çalışma Uygulamaları

pinnko / Değişim ve Başarı Denemeleri Günlüğü
http://www.hayatimdegisti.com/forum/...tml#post591707
pinnko isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla