Tekil Mesaj gösterimi
Alt 28-06-2008, 11:27 AM   #6 (permalink)
Baris
Üsteğmen

Tesekkür: 134
169 Mesajinıza toplam 952 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Baris is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: Bir Sorum Var..

Alıntı:
TR-ance Nickli Üyeden Alıntı
Alıntı:
BLETERIA Nickli Üyeden Alıntı
Alıntı:
TR-ance Nickli Üyeden Alıntı
Alıntı:
BLETERIA Nickli Üyeden Alıntı
Gerçekten bu konuyu ben de merak ediyorum. Hatta başka biryerde de sormuştum ama cevap veren olmadı. Yani teta dalgalı müziğin içine telkin konulsa daha etkili olmaz mı? Örneğin, suçluluk klasik telkinini teta dalgalarıyla birleştirsek, tabi kulaklıkla dinlemek şartıyla çok daha etkili olmaz mı?

Açıkçası Ben UyguLamaya BaşLayınca Etki Seviyesi GözLe GörüLür Bir ŞekiLde Arttı Bende.. Özellikle Günlüğümün İLk Sayfasına Bakarsanız Kendimi AşmışLığımı Görürsünüz..
Merhaba TR-ance
Ben merak ediyorum, Telkinleri bu dalgalarla birleştirirsek etkisi yüzde kaç artar. Ve Böyle dalgalı bir şekilde dinlemek için yatar vaziyette olmak ya da gözleri kapamak falan gerekir mi? Yoksa normal davransak da bu dalgalar etkisini gösterir mi? Bir de tabi çok dinlemenin bir zararı umarım olmaz.
İsteyene Göre Telkinin Hem Dalgalı Hem De Dalgasız Hali Konulabilir.. Gün İçerisinde Dalgasız OLanını, 3 Günde Bir Kere Yatmadan Önce Dalgalı Versiyonunu DinLersek Hiçbir Zarar Söz Konusu OLamaz Bizim Adımıza..
Öyle yapıyım ben o zaman
Peki sen nasıl dinledin? Sen de dalgalı versiyonunu 3 gün de 1 mi dinledin?
Baris isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla