Tekil Mesaj gösterimi
Alt 06-07-2008, 04:26 PM   #238 (permalink)
Akulina
Guest

Standart Ynt: Sycorox'un Günlüğü

Canlarım saolun...
Evet Suzzy'ciğim resimdeki benim:)
Sanemce şimdi dolu çıt çıtlı postişler var,rengarenk yapabilirsin bu sayede...

İzmire gittiğimizden onlardan çok farklı bir yaşamımız olduğunu gördüm...Boş yaşamıyoruz,her anımız dopdolu...Onlarsa ev temizlesinler,iş yapsınlar başka birşey yok hayatlarında...İzmirin en güzel yerinde yıllarca bomboş bir hayat sürmüşler...Düşün kuzenimin sokağında reiki merkezi vardı...Biz olacaz,merak edip dalmıştık kesin:)...Güzel sanatlarla ilgili o kadar atolye var,her sokakta bir tane gördüm neredeyse...En hoşuma gidense yaşlı bir amca akşam şovalesini almış kordona inmiş,resim yapıyordu...O kadar huzurlu bir hali vardıki...Ve kimsede şuna bak napıyo bu formatında bakmıyolardı ona...Herkes kendi alemindeydi...

Bi daha gittiğimizde onlarda kalmayacağız...Yoruyolar ya...İş yapıyolar,bakıyosun aman tanrım kendilerini paralıyolar güya ama görünürdede birşey yok...Konuşuyorsun,bin tane laf yiyorsun...Gezmek istiyorsun,para yok fln engeli...Bi dahakine bol bol para olacak,mövempickte kalıcaz,Asansörede gideceğim,karşıyakayada,kısacası gitmek istediğim her yere...Kordonun akşam mükemmel fotolarını çekicem yukarıdan...

Bu ara insanların yaşantılarını göre göre,kendimizinkine şükrettik...Valla çok şükürki dopdolu yaşıyoruz... 96