Tekil Mesaj gösterimi
Alt 12-07-2008, 03:41 PM   #18 (permalink)
*zeyneb*
Teğmen

Tesekkür: 0
11 Mesajinıza toplam 28 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
*zeyneb* is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: kitapligimda hak ediyor degeri...

3. bölüm ile basladim yavas yavas, cünkü dün yogun birgündü benim icin, arada bir arkadaslar geldi, is´in verdigi yoruculuk bu yönden hikaye yani hayat

hikayelerini okumak bana zevk verdi.

"Acilar icinde Basariyi yakalayanlar"da bugün 3 basariyi yakalayan saygi deger kisilerin hayatlarini okudum, tabii ön yazi ile beraber..

Saygi deger sahsiyetlerin hayatlari önce anlatiliyor, kimler, nerede dogup büyüdüler, neler oldu, nasil düsündüler, neler yaptilar gibi.. Böylelik

okuyucunun calisma hakkinda, yasama dair hakkinda ve tabiiki birde olan olaylara bakis acisini yansittigi gibi kendini de bir nevi ceki düzene davet

ediyor.. kitabi okurken aslinda ben böyle yapardim ve

söyle bir sonuca varirdim diyebiliyorsunuz ve birde ayriyeten aha böylede bir yöntem yapilirmis diyebilecek bir uslupla yazilmis akici bir kitap.

benim icin bu 3 kisiye baslamadan önce hosuma giden güzel bir söz oldu giriste "KISACASI BEN FARKLI OLMAK ISTIYORUM" bu yaziyi okuduktan sonra kitabi

hic okumama bile gerek yok dedim kendimce ama tabiiki okumaliyim daha nice nice güzel sözlerle motive olacagimi bilyiorum.. Cünkü Sayin Faruk Reca bey

hakli, ben farkli olmak istiyormuyum??? iste istiyorsam hersey benim icin calisacak, hersey benim farkli olmam icin caba gösterecek, görülen görülmeyen

tüm varliklardan yardim alacagim ama önce bu sözü gercekten istemis olmam gerek.. Ve hosuma giden diger bir sözü Reca beyin giriste yine "Almasini bilen

icin yasanilan acilar, bastan beri varlik ve bolluk icerisiinde mutlu görülen insandan daha fazla mutlu eder insani."

Cok güzel ayrilmis cok güzel düzenlenmis akici bir uslupla yazilmis harika bir eser, balangicinda böyle hosuma gittigi zaman kitap o kitabi bitirmek benim icin

hic zor olmuyor, isterse vakitsiz görünsün zaman, mutlak bir yerlerden kisiyor ve kitabi bitiriyorum...

1. Nasil yasadilar ve nasil basardilar diyor, ikincisi Zorluktaki bir anlam gizlidir diye baslikla iceriye giriliyor ve önemli sahsiyetlerden baslaniyor...

2. Alfred Nobel, Abraham Lincoln ve Goethe´yi okudum..
*zeyneb* isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla