Tekil Mesaj gösterimi
Alt 16-07-2008, 04:30 PM   #3389 (permalink)
sanemce
Moderator

sanemce - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 16,247
1,756 Mesajinıza toplam 14,576 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond repute
Standart Ynt: HAYATIM DEGİŞTİ CAFESİ (Günlük Sohbet Köşesi)

sen çok yaşa emi.. benimde düşündüğüm birşeydi bu.. ben AÖF okuyacağım başka yolu yok ama hangi bölümü okursam ne gibi imkanlara sahip olurum diye düşünüyordum. düşünmekten ziyade bir bilene sormak daha akıllıca geldi.. evet evet böyle bir başlık altında paylaşımda bulunalım super

Alıntı:
MalloryKnox Nickli Üyeden Alıntı
Günaydın Arkadaşlar!!!

Üniversite tercihi yapacak arkadaşlarımız için bir önerim var. Onların meslekler hakkında bilgi bulabileceği bir konu açalım. Okul bittikten sonra hangi alanlara yönelebileceği, nerelerde çalışalabileceği konularında fikirler verebiliriz. Meslekler hakkında internette çok fazla bilgi var biliyorum ama hiçbiri bir meslek sahibinin anlattığı kadar doyurucu değildir eminim. Aslında beraber çalıştığımız insanların meslek seçimlerinden de örnekler verebiliriz. Hangi okulu okudu, hangi kursa gitti, şu anda bu işle meşgul ama ilerde şunu şunu yapabilir gibi bilgilendirmeler yapsak? Ne dersiniz?? Sevgili Moderatörlerimiz bu konuda yönlendirme yaparsa süper olur

Forumda böyle bir başlık olup olmadığını araştıramadım. Eğer böyle bir başlık varsa tembelliğimi mazur görün