Tekil Mesaj gösterimi
Alt 17-07-2008, 02:39 PM   #26 (permalink)
*zeyneb*
Teğmen

Tesekkür: 0
11 Mesajinıza toplam 28 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
*zeyneb* is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: bu kadarida fazla;) gitmesi gerek

Alıntı:
duru79 Nickli Üyeden Alıntı
Birazönce ki mesajım yarım kaldı...
Kitabı al dedim sana ama yazar nette e-kitap yayınlamış..Bu adreste üceretsiz e-kitap var..
http://drozantuncer-zdc.blogspot.com

Bu kitapta anlatılan şey dkz yani diyetsiz kalıcı zayıflama..Hatta ben kilo verme başlığında dkz hakkında bilgi vermiştim.Şimdi aklına şu gelebilir senin kilo sorunun var sen uyguluyormusun.Ben ilk başta yaptım 7-8 kilo yada 10 kilo verdim ama geri almadım.Sonra bıraktım TEMBELLİĞİM ve SABIRSIZLIĞIM yüzünden bıraktım.Yapmam gereken tek şey vücut sinyallerine uymaktı.Yani acıktığımda yiyip,doyunca bırakmam gerekiyordu.Hepsi bu kadar....
Bir arkadaşım bu yöntemle ciddi 20 kilodan fazla kilo verdi(1,5 yıl sürdü).Tabii burda vücut sinyallerine uymak olduğu için hızlı kilo verdiriyor diyemem herkesin bünyesi farklı olduğu için herkes farklı kilolar veriyor.uzun zamandır görmediğim bir arkadşımla konuştum bana 15 kilo verdiğini söyledi ne yaptın dedim senin söylediklerini dedi.Tabii çok sevindim ama çok utandım kendim anlattım ama kendim uygulayamadım. 8 ayda 15 kilo vermiş.Bana başlarda sabretmenin çok zor olduğunu yani acıkmayı beklemenin zor olduğunu ama daha sonra alıştığını söyledi ilk 1 ay çok zor geçmiş ve acıkmadan yediği zamanlar olmuş ama bir sonraki öğün için acıkmayı beklemiş.

Canım belki sana karışık geliyor ama bizim sitede dkz yi incelersen daha iyi anlarsın sorun olursa sorabilirsin.Dediğim gibi uygulayıp uygulamamak sana kalmış.Sevgiler....
elbetteki her yardima ve elbetteki her öneriyi titizlikle algilayip kabul ederim, bunun icin ayrica tesekkür ederim. fakat bu diyet simdilik 13 gün sürecek dördüncü günündeyim, yarida birakmak istemiyorum.. kendim icin de uygun olmaz.. bu yüzden bu diyet bitesiye kadar bunu uyguluyacagim ayni esnada da tavsiye ettigin konu ile ilgilenecegim
*zeyneb* isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla