Tekil Mesaj gösterimi
Alt 05-08-2008, 08:48 PM   #293 (permalink)
stormguard
Teğmen

Tesekkür: 1
107 Mesajinıza toplam 1,150 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
stormguard is a jewel in the roughstormguard is a jewel in the roughstormguard is a jewel in the roughstormguard is a jewel in the rough
Standart Ynt: Sycorox'un Günlüğü

Alıntı:
Sycorox Nickli Üyeden Alıntı
Konu şu;halen çevremdeki insanlara birşeyler söyleme ve anlatma çabasındayım...Yani heyecanla ve hevesle,yaptığım çalışmaları bendeki değişimi anlatıyorum...Sonuç bir ton laf yiyorum,ne deliliğim kalıyor,tekniklerim uyguladığım çabada placebo etkisi oluyor...Dün hayal ablanın bir yazısını okumuştum çekim yasası için...Placebo etkisi bile olsa ben çok mutluyum diyordu...Evet...Tamamiyle katılıyorum...Varsayalımki placebo etkisi!...Ama mutluyum işte...İstediğim şeylere ulaşabiliyorum,huzurluyum...
Sevgili Sycorox,

Bu anlattıkların genel bir sorun, bilinçsizliğin baskın olduğu yerde, körler yol gösterici olur. Kafasının dışına hiç çıkmamış olanlar insanları hayalcilikle itham edebiliyorlar ve güya onu gerçeğe davet ediyorlar!! Bu komediyi gördüğüm günden beri artık o tarz kişileri 5 kilometreden tanıyorum ve onların yanında cahilin önde gideni şeklinde duruyorum, ne sorsalar, bilmiyorum diyorum. Gayet keyifli oluyor. Ama paylaşımı hakeden değerli bir insan görüncede akarsu gibi çağlıyor insan, onun hazzını da yaşıyor. Anlayacak olanla, anlamayacak olanı ayırt etme yetisi geliştikten sonra, eğer hala anlamayacak olana bi şeyler anlatmaya çalışıyorsak, hemen kendimize dönüp "Onaylanma isteğimi serbest bırakabilir miyim?" diye sormak en iyisi ;)
stormguard isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla