Tekil Mesaj gösterimi
Alt 07-08-2008, 05:26 PM   #18 (permalink)
suzzy
Guest

Standart Ynt: sf yi yenenler

Alıntı:
erkan7 Nickli Üyeden Alıntı
slm.bende yaklaşık 2haftadır ego güç.+suçluluk dinliyorum.2gün önce listeye kendine güven telkinini ekledim.şimdi sosyal fobiyi ekleyeceğim.inşallah faydasını görürüm.diğer telkinlerin faydasını çok az da olsa görmeye başladım sanki.ve bu beni umutlandırdı.suzzy nin mesajını okuyunca umudum dahada arttı.fakat suzzy sf yi yenme sürecinde nasıl bir yol izledi hangi telkinleri ne kadar süre dinledi bunları belirtmemiş.buradaki diğer sfli arkadaşlara ve bana yardımcı olmak adına sfyi nasıl yendiğini biraz daha detaylı anlatırsa sevinirim...
merhabalar...sf yi aşma konusuyla ilgili izlediğim yolu yazdığım mesajımda belirtmeye çalışmıştım...

ilk önce hayatım değişti ailesinin karşıma çıkmasıyla birlikte düzenli telkinleri dinlemem çok etkili oldu...daha sonra reikiyle tanıştım...

reikiyi ilk başlarda çok uygulayamadığım halde değişimi çok hızlı hissetmeye başladım...

telkinlere ego güven ve suçlulukla başladım... bir hafta sonra suçluluğu çıkarıp depresyon dünde kaldı kendine güvenle destekledim daha sonra koruma kalkanı ekledim...

bu benim kendime göre oluşturduğum sıralamaydı...birazda kişilerin neye ihtiyacı olduğuyla alakalıdır...

öncelikle ego güven ve suçlulukla başlayabilirsiniz... bir hafta on gün ve günde sekiz saat kadar dinleyebilirsiniz...

daha sonra kendi listenizi kendiniz oluşturabilirsiniz... super

genellikle gece dinlemenizi tavsiye ederim...gece bizler uykudayken bilinçaltımız telkinleri daha rahat algılar...

kısık sesle kulaklıktan yada bilgisayardan dinleyebilirsiniz...

tabii ki bu uygulamalarla birlikte kişisel gelişim kitapları okudum...

umarım yazdıklarım yararlı olabilmiştir...değişimlerinizi bizimle paylaşırsanız sevinirim...