Tekil Mesaj gösterimi
Alt 11-06-2010, 01:39 AM   #19 (permalink)
yeni bir hayat
Super Moderator

yeni bir hayat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 30,500
1,573 Mesajinıza toplam 7,820 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
yeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant future
Standart Cevap: Bilge'nin Günlüğü

Alıntı:
Lorennao7 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Doğmıcak dediğin güneş doğarmı ? Evet doğar. Bu gün doktoruma gittik sizler bana umut kaynagı oldunuz . Dans derslerime dönmek istediğimi söyledim.
Kendimi yormıcagıma söz vererek iznimi aldım veee ilk dersime girdim bu gün (: Hiç yormadan sakin bir şekilde çalıştım ve inanılmaz keyiflendim..
Çook Çoooooook iyi hissediyorum (:
Şimdi balkonumda antalyanın ılık serin yaz gecesinde keyif yapıyorum (: Antalyayı seviyorummm Yaşamayı seviyorumm Kendimi seviyorum :D Çevremdeki herşeyi seviyorum şu anda :D
İki küçük hamster aldım bu gün çok şirinler birşeylerle ilgilenmek hayata dönmemi sagladı sanki (: İçimdeki kıpırtıları anlatamam size :D gülümsüyorum sürekli
kahkaha atmak geliyor içimden (:
Hayat yaşamaya değer bunu biliyorum (:
Bu günümü anlatan kelimem '' Umutluluk '' (:
Artık kelimeler olumlu olmaya başladı..Harika..

Umutlarının hep gerçekleşmesi dileğiyle Bilge'ciğim..
yeni bir hayat isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla