Tekil Mesaj gösterimi
Alt 03-09-2008, 04:55 AM   #4 (permalink)
sevgiiii
Teğmen

Tesekkür: 0
1 Mesajina 3 kez İyi ki varsın denildi
sevgiiii is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: THK'dan Yangın Uçağı Alım Kampanyası

Merhabalar sizi bu forumda yapmaya çalıştığınız şeyden dolayı kutluyorum. Siz ormancısınız anladığım kadarıyla bende meslektaşınız sayılırım.Bende ziraat mühendisiyim.Ama kendi mesleğimi yapmıyorum.Ama ben bir doğa aşığıyım .Doğayı ormanları çok seviyorum.Bu sene çok üzüldüm. Yanan ormanlar beni derinden etkiledi.Ben bir TEMA gönüllüsüyüm bulunduğum yerde elimden geldiğince birşeyler yapmaya çalışıyorum.Uçak alımı kampanyasınıda tüm arkadaşlarıma ve çevreme anlatıyorum. Bu kampanyanın ülkemiz için n ekadar önemli olduğunu anlayan arkadaşlarım el birliğiyle kampanyaya destek vermeye başladılar. Ama gördüğüm kadarıyla sitede yalnızsınız . Birde galiba nur hanza diye bir arkadaş var onunda galiba bir projesi var Ama ne yazıkki halkımız bu konuya yeterince önem vermiyor. Bilinçlenme yok.Aslında şu ülkemizin son yıllarda yaşadığı kuraklık bize verilecek en güzel ders olması gerek ama tabiki bu dersi görecek anlıyacak dusun insanalara ihtiyaç var.Ben tekrar sizi bu çabalarınızdan dolayı kutluyorum.
sevgiiii isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla