Tekil Mesaj gösterimi
Alt 18-09-2010, 10:30 AM   #63 (permalink)
vitamin61
Üsteğmen

vitamin61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 10,239
838 Mesajinıza toplam 4,815 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
vitamin61 is on a distinguished road
Standart Cevap: evrene dileğimi gönderdim emirdir deyip bonusuyla geldi

Alıntı:
bilgendilo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Bence de kendini suçlama ve imgelemeni yapıp bunu unutup serbest bırakmalısın evrene güven inan onun öyle geniş bi mutfağı var ki herkese yetecek kadar ve de senin benim hiç aklımızın alamayacağı kadar çeşitli yolları var nasıl olacağını sen düşünmeyi bırak artık. Bırak evren düşünsün bu onun işi sen sadace imgele ve güven bu siparişini düşünmeyi bıraktığında unuttuğun an göreceksin ki o ev kapında.. Benim başarılı siparişlerimdeki ortak payda ne biliyo musun; siparişimi verdikten sonra onu önemsememek, ya olmazsa korkusu geldiğinde şey diyorum 'amaaan adam sen de olmazsa da ucunda ölüm yok ya', yani 'hani olmazsa ben mahvolurum, aman muhakkak olmalı' falan dediğimde olmadığını gördüm ama 'hani olsa fena olmaz' dediklerim hiç istisnasız gerçekleşti..

Beni uzun zamandır üzen bir konu vardı. Bir arkadaşım beni çok üzmüştü ve çok sevdiğim bir dostumun bazı söylediklerini bana gelip değiştirip anlatmış. Ben tabi bilmiyordum ve çok üzülüyordum. Dostumun her şeyi anlamasını, gerçekleri fark etmesini ve bana laf taşıyan arkadaşın yanlışını anlamasını diledim. Çok şükür ki kabul oldu.
vitamin61 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla