Tekil Mesaj gösterimi
Alt 13-10-2010, 10:00 PM   #35 (permalink)
tuuba_2883
Teğmen

tuuba_2883 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 2
50 Mesajinıza toplam 153 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
tuuba_2883 is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: Bilinçaltımı nasıl değiştireceğimm?..

Alıntı:
denizyıldızı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Selam arkadaşlar; benim bilinçaltımı değiştirmem gerekli bunun şar

olduğunu anladım..
Özellikle bu sitede geçirdiğim zamanların sonunda çok iyi anladım... Ama sorun şu ki bilinçaltımı nasıl değiştireceğimi bilmiyorum... Bilinçaltımda ki kötü anıların, mesajların, duyguların artık her ne denilirse; onların yerine olumlu olanları koymak isityorum; bunun için ne yapmalıyım?..
BİLİNÇALTIMDA NELERİN OLDUĞUNU DA ÇOK İYİ BİLMİYOrum ama biraz hissediyorum ve anlıyorum ki kötü şeyler var ve onları temizlemem gerekli...
Lütfen olumlama yyap demeyin; olumlama yapacağım tabii ama bu benim bilinçaltımın değişmesi olumlamalarla olucak gibi görünmüyor, dha başka şeyler lazım mesela hayal kurmak gibi...
Dedim ya hiç bilmiyorum bu konuyu, bilgisi olan arkadaşlar lütfen beni aydınlatır mısınız?..
Bence rüyalarını yaz ben öyle yapıyorum.rüya bilinç altının deşarj olmasıdır.rüyanı yazarak bu sorunlardan üst beni haberdar etmiş olursun.giderek rüyalarında değişim olur.siyah kırmızı sarı gibi hastalık renkleri yerine beyaz yeşil mor gibi bilinçaltının sağlıklı olmaya başladığını belli eden renkler görürsün.arkadaşımızın dediği gibi geçmişte olan olayları tekrar canlandırabilirsin.eğer güzel canlandırırsan ve konsantre olursan beynin bunu gerçek sanacaktır.
tuuba_2883 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla