Tekil Mesaj gösterimi
Alt 25-02-2011, 09:15 AM   #47 (permalink)
neseli
Çevirmen

Tesekkür: 0
26 Mesajinıza toplam 99 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
neseli is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: Telefonla Çekirdek İnanç Bulma Çalışması

Arkadaşlar Merhaba,

Çekirdek inanç konusunda bu sayfaları okuyup da henüz karar veremediyseniz bu msjımı sizler için yazmak istiyorum.Ben de buradaki msjlardan yola çıkarak karar aldım açıkçası..

Bu siteyi uzun yıllardır bir dönem aktif uzun bir dönemde de pasif olarak izliyordum.Site üzerinden isimlerine aşina olduğum kişiler vardı.Bir şekilde telkinlerin faydasını görmüştüm ve hala da dinlerim zaman zaman.Ama bir şeylerin eksik olduğunu hep hissettim bir nokta vardı bıraktığında hemen büyümeye hazır müdahale ettikçe de yok olmayan ama stabil kalan bir şey..

Bir gün yolum tekrar buraya düştü.Çekirdek inancı denemiş üyelerin yorumlarının da etkisiyle ben de katıldım.25 dk kadar bir konuşma yaptık Abdullah Bey'le.Gün içerisinde yaşadığım tüm olayları analiz edebildik.Bazıları benim kendi kendime de şahit olduğum ama anlamını bilmediğim şeylerdi bazılarını da yeni keşfetmiştik.Konuşurken bir şeyleri keşfetmenin heyecanı ve yüzleşmenin korkusuyla karışık iç gıcıklaması yaşadım.Basit ama etkili cümleleri her tekrarımda içimdeki (içimdekini alev olarak tanımlıyorum ) sönüşü hissetmeye başladım.Ya da daha farklı anlatmaya çalışayım hepimiz küçükken ufak kazalar geçirmişizdir.Kolumuzda bacağımızda yara vardır.Ben küçükken hep üzerine bastırırdım mesela tam ortasına burada da aynısı oldu işte tam ortasına bastırtıyor cümleler içinizde tatlı sert bir hissiyat oluşuyor. Atakan Bey'de bir kaç saat içinde telkin mp3ünü gönderdi onu da dinlemeye başladım.

Dediğim gibi tespitler çok yerinde ve doğruydu.Tespitlerin doğru olması teşhisi de doğrular.Ve şimdi kendimi izlemeye aldım henüz çok yeni ve gerçekten yoğun bir çalışma temposunda da çalıştığım için şimdilik farkına vardıklarım bunlar.

Buraya kadar gelmişseniz mutlaka bu çalışmayı yapın derim.

Just V
neseli isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla