Tekil Mesaj gösterimi
Alt 16-04-2011, 09:19 PM   #73 (permalink)
emy
Teğmen

emy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 38
54 Mesajinıza toplam 139 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
emy is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: Telefonla Çekirdek İnanç Bulma Çalışması

Alıntı:
gülücan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Merhaba emy ..ne güzel senin yazdıklarını okuyunca iyice arama isteği uyandı bendede..aynı duyguları bende hissediyorum.nasıl ifade edebilirim falan..bide göz teması beden dili olmadan çok iyi anlaşılabilirmi diye tereddütlerim var..bilemiyorum hala karar aşamasındayım yani..bide ücretlendirme biraz çok gibi..yani ben şu sıralar ödeyebilirmiyim diye..keşke kampanyadan faydalanabilseydik..tekrar kampanya fiyatı uygulanabilir mii..belki uygulanır takip edelim bari..bide sen sendeki gelişmeleri yaz lütfen..iyi olur inşallah..
Hoşgeldin gülücan :) Anlatacaklarım umarım yardımcı olacak nitelikte şeylerdir.Yaklaşık 2 sene öncesine kadar hiçbir sorunum yoktu gayet sosyal ve aktiftim,şimdiki gibi yerli yersiz korkularım da yoktu.Ama oynamaz sandığım taşlar sarsılınca hayatımın bütün düzeni allak bullak oldu.Meğer bilmeden herşeyi onun üzerine kurmuşum.Bu süreçten sonra;el ve baş titremesi,kendine güvensizlik,sürekli başkalarına ihtiyaç duyma isteği,başaramama korkusu en önemlisi de toplum için de yemek yiyememe durumu kendini gösterdi.Hayattan soğumuştum resmen dışarı çıksam rahat olamıyor herkesin beni izlediğini düşünüyordum, evde kaldığımda da bunalım geçirecek gibi oluyordum.Malum çekirdek inanç testini yaptırmaya mecburdum yani.Abdullah beyle konuşunca büyüme ve sorumluluk alma korkumu,öksüz ve yetim bir kişiliğe sahip olduğumu ve dışarıdan taş kalpli gözüküp aksine hislerimi fazlasıyla yoğun yaşadığımı ama bunu insanlara belli etmeye korktuğum için kendimi bambaşka bir insan gibi gösterdiğimi söyledi.Ve bunlar üzerinde çalıştıkları telkin cd mi aldım.Hiç aksatmadan dinliyorum.Olumlamalarla destek sağlıyorum.Başım artık titremiyor,yemek yerken daha sakinim ve iş yerinde rahatça yemekhaneye çıkıp önceki gibi aç kalma sıkıntısı yaşamıyorum.İnsanlarla konuşurken daha sakin ve güven doluyum.Ama bu işin peşini bırakmayı düşünmüyorum.Daha iyisini yapabilirim..
emy isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla