Tekil Mesaj gösterimi
Alt 30-06-2011, 02:34 PM   #657 (permalink)
gülücan
Üsteğmen

Tesekkür: 309
288 Mesajinıza toplam 839 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
gülücan is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: dilekleri bonusuyla gerçekleşenler burda paylaşalım

merhaba arkadaşlar ..bende biriki bişey yazayım..konuştuğunuz cümlelere kelimelere dikkat ediniz ..çünkü söylediğiniz her cümle dua niteliği taşır deniliyor..gerçekten öyle..her konuştuğumuz biz farkında olalaım yada olmayalım kayıt altına alınıyor..bilinçsiz söylediğimiz öfke anında öylesine ağzımızdan çkan sözcükler bile değerlendirmeye alınıyor ve zamanı geldiğinde karşışığını buluyor..ne kadar kıymetliyiz ne kadar önemliyiz ki düşünün asla hiçbir sözümüz karşışıksız bırakılmıyor..bu benim için çok etkileyici..dileklerimizi dileyip olmasını bekliyoruzya ben de yaşadığım bir olaydan yola çıkarak şunu söyleyebilirimki sanırım dileği diledikten sonra gerçekleşeceğine inanarak özgür bırakmak lazım..8 yıl önce dilemiş olduğumuz dileğimiz bir süre önce kendini gerçekleştirdi..mucize yanii.ben artık düşünmüyorken onun zamanı gemişyi ve gerçekleştiii..iş tevekkülde allaha teslimiyette yanii..ona inanaıp güvenelim..bizim için en iyi zamanı o taktir eder..herşeyin başı inanç arkadaşlar..tecrübeyle sabittir..güzel günler diliyorumm..
gülücan isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla