Tekil Mesaj gösterimi
Alt 20-09-2008, 03:24 PM   #146 (permalink)
-sea-

Tesekkür: 4
6 Mesajinıza toplam 39 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
-sea- is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: Kabus Görüyor musunuz?

Merhaba arkadaşlar ben bir kaç ay önce siteye üye oldum bir kaç telkini pek inanmayarak dinledim tabiki hiç bir etki görememiştim.Yaklaşık bir aydır iş arıyorum normalde insanlardan hiç korkmam ve düşündüklerimi hemen söyleyebilirim ancak son zamanlarda bende mülakat korkusu ve yeni bir çevreye girme korkusu oluştu. Birkaç aydır çok sıkıntı içerisindeydim çevremdeki birkaç kişinin başaramıyacağıma dair üstü kapalı konuşmaları da benim sıkıntılarımı tetikledi. Şunu biliyorum ki benim sosyal fobim var evet bunu kabul ettim ve birşeyler yapmam gerekiyor.Dün tekrar ve bu sefer gerçekten inanarak suçluluk,ego,ertelemeyi bırak ve zinde uyanma telkinlerini dinledim bir hafta sonra kendine güven ve sosyal fobi telkinlerinide eklicem. Dün, uykudada olmak üzere 14 saat kadar aralıksız telkinleri dinledim ve rüyamda gerçekten korktuğum şeyi gördüm. Yeni bir işe giriyordum sinirli sürekli yaptığımı eleştiren bir patronum ve çalışma arkadaşlarım vardı.Ben oldukça tutuktum naptığımı bilmiyordum kimseyle iletişim kuramıyordum bu kız bu işi beceremez diyorlardı ama rüyamın sonlarına doğru bunu biraz üzerimden atmayı başarmıştım.Sabah uyandığımda hemen siteye girdim telkinlerin rüyalara etki ediceğini bilmiyordum birçok kişininde benim gibi olduğunu görünce çok şaşırdım ve artık daha çok inanıyorum.Bende bir gün dinlemeyle etkisini göstermeye başladığı için çok mutluyum Şuanda korkularımla yüzleşme aşamasındayım ve hepsini yenip gerçekten istediğim gibi bir iş ortamına sahip olacağıma inanıyorum çünkü bunu çok istiyorum. Umarım hepimiz istediğimiz gibi bir hayata sahip olur ve bunun hakkını veririz...
-sea- isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla