Tekil Mesaj gösterimi
Alt 03-08-2011, 11:18 AM   #12 (permalink)
Alice in Wonderland
Yüzbaşı

Alice in Wonderland - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 384
520 Mesajinıza toplam 1,643 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Alice in Wonderland is just really niceAlice in Wonderland is just really niceAlice in Wonderland is just really niceAlice in Wonderland is just really niceAlice in Wonderland is just really nice
Standart Cevap: istanbulda yaşıyorum ama aklım hala ankarada..kafam çok karışık..

Alıntı:
imported_Angel Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
bahane yarattığımı düşündüğün konu iş konusuysa ben çalışmaktan işten kaçan bir insan değilim...ama babam evden çıkmayan ve istanbulda hiç arkadaşı olmayan birisi olarak ben işte çalıştığım dönemler akşam eve yorgun geliyor ve geldikten sonra ev işini yapıyordum sonrasında babamla ilgilenmeye sohbet etmeye çok az vakit kalıyordu ve surat asıyordu...işten çıkmamı isteyen de kendisiydi zaten..tekrar girmemi de istemiyor...birkaç sefer ben yeni iş buldum o benim girmemi istemedi...burada herşeyi içyüzüyle anlatamadığım için bazı şeyler yanlış anlaşılıyor tabi...
ben daha ziyade evlilik yaptıktan sonra işe girmeyi düşünüyordum çünkü eşimin babam kadar katı ve kısıtlayıcı olamayacağını düşünüyordum...
babam ankaraya gitmekle belki evinden hatıralarından kopacak gibi görünüyor ama ankara da da kendi annesinin babasının mezarı var...orada da hatıraları var..daha da önemlisi şu anda hayatta olan eski iş arkadaşları var..aslında kendisi için de iyi olacak ama anlatamıyorum...bence esas bencilliği ve tembelliği babam yapıyor...hayatının sonuna kadar beni başında bekçi gibi tutmaya niyeti var...gözüken o....
babana mı telkin dinletsek acaba :S yani hani hayattan kopmuş baban anlattığın kadarı ile. annenden sonramı böyle oldu peki hepmi böyleydi. Hani onun hayatta biraz daha bağlanmasını sağlasak :(