Tekil Mesaj gösterimi
Alt 09-01-2012, 07:33 PM   #35 (permalink)
sweeet
Administrator

sweeet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 19,481
3,779 Mesajinıza toplam 10,280 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to behold
Standart Harika kararlar almışsın canım.

Harika kararlar almışsın canım. Affetmekle yıla başlaman, spora başlaman ve sınav için hedef belirlemekle çok çok iyi yapmışsın.

(Sen de bizdensin :) hem pilates yapıyorum hem de sınava hazırlanıyorum. ;) )

Bir de her gün, her hafta ve her ay için uygulanabilir çalışma planları yaparsan daha da harika olur.

Hayatına değer verdiğin için burdasın değişmek istiyorsun. Erteleme huyu çok kötüdür. Bazen seni yenmek için var gücüyle çalışacaktır ama sen de ona karşı güçlü silahlar geliştirebilirsin. Bunu hem sana hem de kendime söylüyorum aynı zamanda. Güne bir amaç uğruna uyandığında herşeyi daha az ertelediğinin farkına varmanı dilerim.

Mutsuzluğun umutsuzluğunda karanlıkta olmak yerine mutluluğun umutlu haliyle hep aydınlıkta kal.

Sevgiler.

Hayatın düşüncelerinin aynasıdır.

sweeet isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla