Tekil Mesaj gösterimi
Alt 10-01-2012, 12:22 AM   #36 (permalink)
_jenny_
Üsteğmen

_jenny_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 377
168 Mesajinıza toplam 452 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
_jenny_ is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: Harika kararlar almışsın canım.

Alıntı:
sweeet Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Harika kararlar almışsın canım. Affetmekle yıla başlaman, spora başlaman ve sınav için hedef belirlemekle çok çok iyi yapmışsın.

(Sen de bizdensin :) hem pilates yapıyorum hem de sınava hazırlanıyorum. ;) )

Bir de her gün, her hafta ve her ay için uygulanabilir çalışma planları yaparsan daha da harika olur.

Hayatına değer verdiğin için burdasın değişmek istiyorsun. Erteleme huyu çok kötüdür. Bazen seni yenmek için var gücüyle çalışacaktır ama sen de ona karşı güçlü silahlar geliştirebilirsin. Bunu hem sana hem de kendime söylüyorum aynı zamanda. Güne bir amaç uğruna uyandığında herşeyi daha az ertelediğinin farkına varmanı dilerim.

Mutsuzluğun umutsuzluğunda karanlıkta olmak yerine mutluluğun umutlu haliyle hep aydınlıkta kal.

Sevgiler.
Güzel dileklerin için saol sweetcim...Pilatesi her nekadar hergün yapasamda haftanın 3 günü mutlaka yapıyorum.Pilates insanın ruhunada iyi geliyor bunu anladım.
Buarada sweet haklısın program yapmam gerek kendime ama ben yaptığım programlara hiç uyamayan biriyim örneğin günlük şukadar soru çözücem,şu konuları bitiricem deyip yapamayan biriyim.Sanırım şuanda bu inancımı değiştirmem gerek....Haklısın bu konuda galiba çünkü bazen yine ertelemem devreye giriyor ve hiç çalışmıyorum ama program yapsam buna sadık kalırım gibi duruyor.
Onun dışında bugün hava çok soğuktu...
Kışı eskiden hiç sevmezdim..Nedense artık seviyorum...
Yolda yürürken şükrettim soğukta olsa yürüyebilen bacaklarım olduğuna,elimin ayağımın tutttuğuna,sağlıklı bir birey olduğuma...Çoğu zaman bende dahil şükretmeyi unutuyoruz malesef:(artık olabildiğince,aklıma geldikçe Allah'a şükrediyorum...İnanalım yeter arkadaşlar imanda inanç değil midir?Dua edelim ve inanalım tüm sır bu...
İyi geceler günlüğüm