Tekil Mesaj gösterimi
Alt 16-03-2012, 10:26 AM   #162 (permalink)
acemisirine
Yüzbaşı

Tesekkür: 1,794
728 Mesajinıza toplam 2,085 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
acemisirine is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: -HAYATA YENIDEN BASLAMAK VE BASARMAK-

Alıntı:
minnettar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Günaydınlar Arkadaşım;
Nedense sana birşeyler yazmak istedim hep ama yazamadım, içimden ılık ılık akan gözyaşlarımı hissettim.Ben de benzer bir şekil de Annemin Anacığımın sağlığıyla ilgili çok büyük endişeler korkular yaşamıştım bundan 3 sene önce. Şimdi sağlığı çok iyi Şükürler olsun .Ama o dönemler yaşadıklarım içimi öyle acıtmış ki sanki aynı anları yaşadım sadece benim yerime Sen vardın arkadaşım.
Ama mutlu haberlerini aldıkça da aynı şekil de çokkkkkkkkk mutlu oldum, tabiii kii daha iyi çok iyiiiii olacak herşey, yürekler samimiyetle istek dilerken çığlık çığlığa tabiii kiii daha iyi olacak herşeyyyyy daha da iyi inşallah...
Sevgiyle kalın....
hani derler yaaa ayni dertten müzdarip olani getir o beni daha iyi anlar :)) sizde ayni durumlari gecirdiginiz icin beni anladiginizin farkindayim..

Anneniz adina cook sevindim, insaallah daimi bir saglik ve sihhat icinde olur..

gercekten evin diregi baba derlerde asil o diregi ayakta tutan anaymis :)

samimi ye icten yaziniz icin size tesekkür ederim sevgili minnettar arkadasim...

hersey hepimiz icin cok iyi olacak ve oluyor...

acemisirine isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla