Tekil Mesaj gösterimi
Alt 06-10-2008, 08:08 AM   #542 (permalink)
Mustang
Guest

Standart Ynt: Mustang'in Rüzgarı

Günaydın, ben bu aralar telkinleri dinlemeyi bıraktım .Ben telkinlerin bana yan etkilerini görmemiş biriyim .Bana ne baş ağrısı ne mide bulantısı nede dalgalanma yaptı .Ben bu aralarlar neredeyse bir aydır telkinleri dinlemiyordum hani rahatlayınca ben oldum deriz ya işte öyle bir kendine güven ...Bu ara yine karamsar halim gelmeye başladı en ufak şeylere tepkilerim arttı.Kendimi suçladığım konularda yine depreşmeye başladı sözcükleri kullanırken zorlanmaya başladım .Bu yüzden yine dün telkinlerime başladım .

Dün bazı konularda yine depreşti ve nelere EFT yapmam gerktiğini anladım .Ben meğerse bu kadar sağlam durabilmek için kendimi ne kadar zorlamışım .Hala çocukluğumdan çıkamadım ve hala temizlemem gereken çok şey var .Ben arındıkça beni dolduranlar çıdırıyor ve buda bana çok güzel bir duyguyu yaşatıyor bağlarından kurtulmanın ve özgürlüğün hazzı ve birdaha hiç aynı olmayacağım hissi...

Canım kuzum bana o günleri hiç hatırlatma ne zor günlerdi benim için bilemezsin .Senin o küçük halinle verdiğin isyanı benim inatçı yanıma dokunup dahada zorlamam ve galip ben sonunda seni rejim yapacak hale getirdim ya ohhhhhhhh...

Biz şimdi Gamzeyle yeni bir rejime başlıyoruz altı öğün rejimi ve ben inanıyorumki ben kendi içimdekileri çözdüğümde kiloda vermeye başlıyacağım .Buda çok güzel olacak kilolarımı sorun etmiyorum aslında ama sağlık açısından beni zorlayabilir endişesi taşıyorum .Ben hayatım boyunca hemen hemen her kiloda oldum ve insanların bana hepsinde söyleyecek bir sözleri oldu bu yüzden onların ne düşündüğünü takmamaya kararverdim ve uzun zamandır takmıyorum.

Dün yine benim anneler bana tavan yaptırdılar ve kendimi sakinleştirmem zaman aldı .Kendimi suçlu hissetmeme sebep oluyorlar ve ben suçluk telkinini dinleyince kendimi rahatlamış hissediyorum .İkisinede pabuç bırakmayacağım.

Hiç iştahım yok Gamze canım birşey istemiyor.