Tekil Mesaj gösterimi
Alt 01-06-2012, 03:48 PM   #4 (permalink)
kumralada11
Teğmen

kumralada11 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 18
24 Mesajinıza toplam 77 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
kumralada11 is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: Son'suz Mutluluk...

yazınızı tek bir solukla okudum...ve çok beğendim...bende sizin gibi hem site ile tanışıklığım sayesinde dinlemeye başladığım telkin ve bereberindeki meditasyonlarla çekirdek inanc tespiti değilsede tam olarak ;beni depresyona iten neden yada nedenlerin neler olduğunu çok çok iyi anladım...burada detaylara tekrar tekrar girip konuyu uzatmayacağım yeniden...
merak ederseniz;
http://www.hayatimdegisti.com/forum/...en-nicinn.html
bu linkten tüm gelişimimi bi kaç sayfadan izleyebilirsiniz...
benim hatam sizin bahstettiğiniz gibi nötr dünyaya gelen iç dünyamı hem ailemden gelen hemde çevresel faktörlerle negatife çevirmem,ve acı yraştırma derdinde olmammış yıllardır...mutlu hissetmek bir ayıp,bi terslik göstergesi olmuş farkında olmadan bilinç altımda...
sorunum: OLUMLU DÜŞÜNMEYİ BİLMEMEM VE DAHA DA KÖTÜSÜ OLUMLU DÜŞÜNMEYİ KENDİME MOTOR ALIŞKALIK EDİNEMEMEM...
sorunluykende kendimi zorladığımda ya da çevresel faktörlerin etkisi ile anlık silkelenmelerle farkındalığım oluşur şükreder;yada okuduğum kitap yazı vs...2-3 gün gaza gelir sonra da en küçük bişi de hopppppppppppppppppp diplerdeyim biçiminde yıllarımı harcadım...
ama evet belirttiğiniz gibi KENDİ KİŞİSEL DEVRİMİMDE .pisikolajik rahatsızların ilaç kullanımına bağlı olarak kendiliğinden o yitip gitmesini beklemek ahmaklıkmış(kimse üzerine alınmasın...kedime kurdum bu cümleyi)...ve bu hatayı cahilliği yıllarca yapmışım...gençliğimin en güzel yıllarını da bu cahilliğe hizmet ederk geçirmişim malesef ki(hoş hala gencim ama 33 pek de yazşlı sayılmaz...ama 17 li yaşlarımda şu anki bilincimde olmam bıu gün çok farklı noktalarda olamamı sağlardı...bundan eminim)çok yol almış değili...kendi kişisel yolculuğumda bu bir devinim..biliyorum ki gelişim hayatta olduğumuz sürede devam edecek...
bu vesile ile tekrar teşekkür ediyorum siteye ve yöneticilerine...HAYAT DEVAM EDİYOR VE KİŞİSEL GELİŞİMİMDE...
İYİ Kİ VARSINIZ...SEVGİLER...

**** sizlerle birlikte *****
kumralada11 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla