Tekil Mesaj gösterimi
Alt 07-10-2008, 02:26 PM   #545 (permalink)
siyah
Üsteğmen

Tesekkür: 6
30 Mesajinıza toplam 98 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
siyah is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: Mustang'in Rüzgarı

Sevgili Hayalayaz gerçekten sevgili sevgisini hissettiğim, birden bire şimdi nasıl diye düşündüğüm insan. Bu o kadar garipki bunu çok yakınımdaki insanlara hissederim. Hissettiğimi zannederdim.
O kadar sıkı kapatmışımki yüreğimin kapılarını tekrar incinmememek ve incitilmemek adına içeriye kimsenin sızmasına izin vermeyecek kadar yüksek duvarlarla hapsetmişim kendimi... Şimdi bu duvarları yıkmaya çalışıyorum...
Sende yüreğime sızan bu ışıklardan birisin...
Sevmekte güçlük yaşıyorum, güvenmekte zorluk yaşıyorum ama işte bu noktada EFT girdi uygulamalarıma...
Üç günlük bir bayram tatili yaptım ilk defa kendimi bu kadar dinlenmiş bu kadar mesut ve bahtiyar hissediyorum. Vee kendi maskelerimi farkettiğim bir dönem içine girdim... Her gün bir kilit açıyorum... Kendimi dünkü kadar yaşlı üzgün ve yitirilmiş hissetmiyorum...
Eşimle yeni tanışıyor gibiyim onu ilk defa görüyor gibiyim sanki yıllarca yanımda yaşamış ve ben birgün onun içine dönüş bakmamışım. Öylece yanımda yaşamış gitmiş. Çocuklarımın şikayetlerine onlardan, yaramazlıklarından sözedip sızlanmanmaktan başka birşey yapmamışım. Yaramazlık yapmayan çocuk, beklentisi olmayan bir eş bolca boş zaman istemişin kendime acımak için...
siyah isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline