Tekil Mesaj gösterimi
Alt 08-03-2013, 11:42 PM   #6 (permalink)
ancasinan
Teğmen

Tesekkür: 1
33 Mesajinıza toplam 73 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
ancasinan is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: birikmiş öfke ve şehvet duygusuyla başım dertte..ne yapabilirim ?

Alıntı:
imported_Angel Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Arkadaşlar bunları yazarken utanıyorum ama uzun süre kendim bununla mücadele ettim ama olmuyor..sizin fikirlerinizi almak istiyorum....derdimi şöyle anlatayım...

içimde birikmiş bir enerji var...atılması gereken ama atamadığım bir elektrik var ve bu beni kaç aydır rahatsız ediyor...vucudumun sabit biryerinde değil...o anki durumuma göre yer değiştiren bir uyuşukluk karıncalanma gibi şeyler yaşıyorum...narkoza benzer bir enerji...bazen bu his çok basınç yapıyor ve ağlama atakları geçiriyorum...ağlarken sanki ağlamıyorum gözlerimden birşeyleri kusuyorum...en ufak bir olayda çok yoğun duygular yaşıyorum hemen gözlerim yaşarıyor...ve sinirlerim çok hassas...biraz sanki sara hastalığını andırıyor ama değil...
spor yapıyorum..meditasyon yapıyorum telkin dinliyorum..öfkemi dizginlemeye çalışıyorum ve bir filmde sevişme sahnesi varsa hemen kapatıp kaçınıyorum... ama o içimdeki atılması gereken elektrikten hala kurtulamadım...derdimi bir arkadaşıma açtım ve sorunun öfke veya şehvetten kaynaklanabileceğini söyledi...ve ben de farkındayım bende bu duygular çok yoğun....gerçekten içimdeki duyguları yokladığımda o rahatsız olduğum enerji en çok bu bahsettiğim 2 duyguda daha da yoğunlaşıyor....aura görebilen bir tanıdığım da benim yakın zamana kadar kök çakrasında problemim olduğunu ama şimdi düzelmiş göründüğünü söyledi...

kısacası sormak istediğim...bu olumsuz 2 duygudan ve bünyemde beni rahatsız eden enerjiden arınabilmek için başka neler yapabilirim ? sanki bünyemde başka bir varlık varmış da dolaşıyormuş gibi his yapıyor...bundan kurtulmak istiyorum..lanet gibi birşey bu yahu

Yaptır çekirdek inanç çalışması hangi sıkıntıların olduğunu görürsün sana özel yapılacak telkinleride dinlediyip bitirdikten sonra 2 ayda kuş gibi hafiflersin problem falan kalmaz.
ancasinan isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla