Tekil Mesaj gösterimi
Alt 10-04-2013, 04:23 PM   #12 (permalink)
Işıklı yol
Super Moderator

Işıklı yol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 2,848
1,792 Mesajinıza toplam 3,354 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Işıklı yol has a spectacular aura aboutIşıklı yol has a spectacular aura aboutIşıklı yol has a spectacular aura about
Standart Cevap: hayatta bir amacım yok.Nasıl amaç belirleyebilirim?

Alıntı:
jaimemiamor Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Ben de sizin gibi düşününyorum.Kendi param olsa bir dakika durmam fakat babama böyle şeyler için para istediğimde hep olumsuz yaklaştı.babamın bu tutumu yüzünden bu zamana kadar böyle geldim zaten amaçsız.Ben biliyorum danışsak çok yol kat edeceğiz ama nerede.Sabit fikirli,yeniliklere açıko lmadığı için karşı çıktı.artık karşı çıkmıyor ama benim de içimde bişey yapma isteği kalmadı.Şimdi öyle bütün gün outuruyorum işte.amacım yok ne yapmak istediğim bilmiyorum.Kafamda bişeyler var ama net değil.Yani ben şunu şunu şunu yapmak istiyorum diyemiyorum.
bu arada telkinlerinizi ihmal etmeyin ki ego sizi habire sabote etmesin. Ben de yıllarca annemi suçladım ailemi suçladım. Eline bir şey geçmiyor insanın. En güzeli bir yerden başlamak. Babanıza okulunuzla ilgili bir eğitim olduğunu söyleyebilirsiniz. Yalanda olmayacak bu. Siz yola çıkın mutlaka gerisi gelir.
Işıklı yol isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla