Tekil Mesaj gösterimi
Alt 14-10-2013, 11:42 PM   #5 (permalink)
Konrad Beezo

Tesekkür: 0
4 Mesajinıza toplam 5 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Konrad Beezo is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: Kızlara hoşlandığımı söyleyemiyorum

Benimde şöyle bir sorunum var:
Karşı cinse karşı çok rahat konuşabiliyorum, ama şimdiye kadar karşı cins ile bir aktivite yapmadım, onlar ile daha yakın ilişkiler kurabilmek için numaralarını isteyemiyorum. En kötüsüde istediğim zaman adım çıkacak diye korkuyorum, o zamandan sonra olacakların psikolojisini kaldırabilir miyim diye düşünüyorum. Her hareketime, her sözüme dikkat ediyorum, hoşlandığım bir kaç kıza belli etmemek için mesafeli davranıyorum, samimi olamıyorum; ama olmak istiyorum. Kendime her zaman "Zamanı değil" diyorum, ama o zaman ne zaman gelecek bilmiyorum. Karşı cins ile konuşmak zor değil bana inanın. Bende konuşamıyordum ama zamanla aynı cins arkadaşlarınızla takılmak bir süre sonra sıkıyor, farkında olmadan fobinizi yeniyorsunuz ve arkadaşlık ilişkisinde karşı cinse yöneliyorsunuz. Direkt zamana bırakın demiyorum, deneyin. Bir gün sizde bu sorunu halledeceksiniz ama bir sorundan başka sorunlar doğabiliyor, benimki gibi.
Konrad Beezo isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla