Tekil Mesaj gösterimi
Alt 22-06-2014, 06:22 PM   #8 (permalink)
gurbetci
Teğmen

Tesekkür: 0
110 Mesajinıza toplam 562 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
gurbetci is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: Aile ile İlgili Sorunlar :(

Ik ga naar de universiteit ben ik hier ben ik echt comfortabel, maar het is zomer thuis GITC Ik denk over hem heel erg thuis depressief en ik net uit een cursus had ik mijn familie al mijn neus brengt andermans kinderen lessen houden niets gebeurt of universiteit laat hem nu beter, etc. af te maken. Mijn lessen zijn een beetje te strak als ik slecht zeg, ik ga slapen hoe ik ze niet dragen de hele tijd ik wou dat ik scheiden mezelf, ik leef

Sevgili Letca tedirginligin cok normal. Fakat onlar senin ailen. Onlar da mutlaka senin gelecegin icin endiselendiklerinden dolayi boyle tekpki veriyorlar. Tabi daha olumlu yaklaslar senin daha hosuna giderdi ama sen nasil butun cabalarina ragmen bir kirik not getirebiliyorsan, onlar da belki butun cabalarina ragmen tam anlamiyla sana guvenemiyor olabilirler. Sayaet onlara notlarini duzeltecegine dair guven telkin edebilir ve sakin durmayi basarabilirsen iliskilerinizin yaz tatilinde daha da kuvvetlenecegini dusunuyorum. Aileler cocuklarinin okullarina onem verdiklerine inanmak ister.
gurbetci isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla